Пакети – більше, ніж зручність – Бест Друк

Пакети – більше, ніж зручність

 

Типовий будній день. Ви заходите в магазин. Обираєте необхідні товари, підходите до каси. Продавець пробиває кожну річ і на автоматі запитує: “Пакет треба?”.

Уявіть собі, 70% населення щотижня купує новий пакет, деколи й не один! Особливо помітно це в гіпер- та супермаркетах, з яких неможливо вийти, не набравши із собою цілий склад різноманітний товарів. Більше того, половина із цих людей використовує пакети повторно, ще якась частина – зберігає в них різноманітні побутові речі, деякі – формують “пакет з пакетами” про всяк випадок. Таким чином, пакети завжди залишаються поруч з людиною: вдома, на вулиці, громадському транспорті, на роботі.

Через таку популярність даного продукту, пакети давно вийшли з розряду “засіб для перенесення товару” та перейшли в інструмент маркетингу. Згадайте лише, скільки логотипів, фірмових стилів, адресів сайтів, штрих-кодів чи номерів телефонів зображено на всіх тих пакетах, з якими виходите з магазину.

Тренд останніх років вже давно на стороні крафтових та картонних пакетів, які не наносять стільки шкоди природі, як їхні колеги з поліетилену. До того ж, виглядають вони більш призентабельно та відрізняються більшою довговічністю

Статистика говорить, що саме вони найчастіше передаровуються із рук в руки, незважаючи на наявність на них бренду чи логотипу певної компанії. А чим більше людей взаємодіють із цими пакетами – тим масовіша реклама! Все закономірно.

Тому якщо ви в пошуках надійного каналу реклами – просто придумайте свій індивідуальний дизайн, який хочеться носити із собою, на який приємно дивитися, такий, що запам’ятовується, дивує чи шокує.

  Не знаєте з чого почати? Почніть із нашої підбірки оригінальних ідей для свого майбутнього дизайну.

Деталі

  Шнурки для пакетів – хороший спосіб створити цілу історію, або ж – підкреслити деталі:Залишіть місце для товару

  Прозорі зони на вашому пакеті допоможуть обіграти продукт, зробити його більш виразним:

Не бійтеся бути максималістами

  У вас є товар? Скажіть про це гучніше!Взаємодійте

  Хороше рішення для реклами соціальних проектів чи вираження власних переконань, ідей та цінностей.

 

  Маєте більше ідей? Прийдіть до нас та розкажіть про них! А ми постараємося реалізувати їх якнайкраще та максимально якісно!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Name *