Попри екзотичну назву, кожен з нас неодноразово стикався з шелфтокерами.

     Вони бувають різноманітні, подекуди навіть занадто оригінальні, проте зазвичай шелфтокер виглядає як смужка з паперу, картону або іншого матеріалу, яка обрамлює поличку в торговому залі.

      Це яскравий, виконаний в кольорі елемент реклами, завдання якого візуально об’єднати продукцію однієї компанії-виробника та виокремити її із загальної маси подібних продуктів.

     Основна функція шелфтокера полягає в підвищенні рівня продажів, мотивації потенційного клієнта, відвідувача магазину здійснити покупку саме тут і зараз.

    Ми пропонуємо виготовлення шелфтокерів  цифровим (при виготовленні невеликих тиражів) та  офсетним (при виготовленні великих тиражів) друком.

        Друкуємо на картоні (від 250 г) та крейдований папір (від 300г).

        Або ж можемо використати потрібний Вам матеріал!

    За допомогою висічної форми можемо створити шелфтокери найнеочікуваніших форм. Розміри шелфтокерів залежать від Ваших побажань. Рекомендуємо звертати увагу на те, скільки місця відведено для шелфтокера на вітрині. Часто буває, що надто великі розміри просто “закривають” товари на вітрині.

   Щоб надати шелфтокерам унікальності, пропонуємо нанести конгрев, вибірковий лак чи тиснення.

  Якщо товар, розміщений в зоні “перепаду температур” рекомендуємо нанести ламінацію (глянцеву чи матову), яка створить додатковий захист.

    Шелфтокери також інколи кріпляться до стелажу за допомогою гачків, двостороннього скотчу. На лицьовій стороні панелі зазвичай відводиться місце для цінника. Використання шелфтокерів особливо актуальне в сезон найвищих продажів та у сферах ринку з найбільшою конкуренцією.

    Щодо тиражу, то виготовляємо від 100 шт., але рекомендуємо замовляти одразу від 500 штук для вигідніших пропозицій.

 

Чекаємо на Ваші замовлення 0684556605.

 

Secured By miniOrange