Реклама не стоїть на місці. Щодня, навіть щогодини, ця сфера невпинно міняється, розвивається та пропонує нові рішення. Розмаїття форм та каналів рекламного впливу дивує та вражає не лише споживачів, але й самих рекламодавців та маркетологів. Проте всі сходяться в одному: у масовості, дієвості та популярності зовнішньої реклами важко сумніватись.

         Це надзвичайно поширена форма реклами, яка завжди займає лідерські позиції серед інших її видів. Цей важливий та улюблений багатьма рекламодавцями канал просування передбачає використання широкоформатного друку. Останнім часом він набув надзвичайно широко поширення і, відповідно, процеси друку на сьогодні пройшли через значне вдосконалення. Тому поліграфії з сучасним обладнанням, такі як Бест Друк, можуть гарантувати високу якість та помірну ціну кожному замовнику.

     Широкоформатний друк – це чудовий та ефективний метод відтворення зображень на паперових носіях великих розмірів. В боротьбі за споживачів бізнес все частіше вдається до розміщенні рекламних повідомлень на лайтпостерах, вітринах та біг-бордах. Це ефективні та дуже поширені площини, розташовані в місцях великого скупчення людей, а отже присутність на них дає можливість донести ваш посил якнайширшому загалу з максимальним ефектом.

      Широкоформатний друк – це основний метод виготовлення зовнішньої реклами – реклами. Висока якість друку досягається завдяки використанню цифрових машин нового покоління, які забезпечують ширину задруку матеріалу в рулоні до 3,2 метра, передових методів роботи. Трьома перевагами широкоформатного друку – є довговічність, яскрава чітка передача кольору. Ті переваги, які завжди пропонує Бест Друк.

Secured By miniOrange