Етикетки » Бест Друк

Етикетки

Усі ми розуміємо, наскільки важливою є етикетка будь-якого товару. Етикетка – це запорука продажів. Це те, що вирізняє вашу продукцію на полиці. Це те, що формує основне уявлення споживача про вас, вашу компанію і ваші цінності. Це те, як ви піклуєтесь про своїх клієнтів.

Дослідження у сфері маркетингу не перестають підтверджувати прямий та непрямий вплив етикетки на прийняття купівельного рішення. Тут роль грає кожна найменша дрібниця: розміри, кольори, розташування, структурованість, подавана інформація і т.д.. Крім того, це не просто пряме продовження вашого фірмового стилю – це його основа.

Тож етикетка це важливий та невідємний інструмент досягнення успіху не лише в маркетингову, але й в іміджевому плані. Це простий, дієвий та практичний спосіб продемонструвати потенційному клієнту або партнеру всі переваги пропонованого товару або послуги, донести головний посил, підтвердити сподівання або сформувати їх.

Виготовлення етикеток і стікерів це надзвичайно популярний напрямок друкованого виробництва, який має найширшу сферу застосування. Сьогодні етикетки застосовуються дуже широко: їх можна побачити практично на всіх товарах. На етикетах розміщується інформація про товар, логотип виробника, дата виготовлення і термін зберігання, а також деякі характеристики самого товару (склад, спосіб застосування і т.д.).

Бест Друк має великий досвід у виготовленні різноманітних етикеток для різних сфер ринку. Тут як ніде розуміють, наскільки важливо, щоб етикетка відповідала фірмовому стилю вашої компанії, позитивно впливала на її імідж та спонукала потенційного покупця або замовника до купівлі. А на додачу, гарантують високу якість друку, матеріалів і всього циклу поліграфічного виконання загалом.

Бажаєте надрукувати Етикетки вашої мрії?
Заповніть форму та ми надрукуємо все, що Ви забажаєте

5 причин, чому нас обирають
і рекомендують

50% наших клієнтів приходять
за рекомендацією
Ми поважаємо Ваші «дедлайни»
та намагаємося виконувати замовлення у встановлений термін.
Ми креативна команда, яка
робить професійний дизайн
Ми маємо все необхідне
обладнання для створення
якісної поліграфії, тож про-
понуємо Вам зручний сервіс
та низькі ціни.
У нашій команді
є професійні технологи
тому ми можемо виконати замовлення будь-якої складності