Хенгери » Бест Друк

Хенгери

Стратегія сучасного бізнесу будується на залученні клієнтів усіма доступними методами. Найбільш популярною, дієвою та доступною залишається саме поліграфічна продукція різноманітних форматів та напрямків застосування.

Одним з поширених, сучасних та оригінальних форматів є хенгер. Цей тип поліграфічних виробів вже давно прийшовся до смаку західним споживачам, а тепер набув популярності і на наших теренах.

Не зважайте на іншомовну назву – кожен з нас зустрічався з хенгерами неодноразово. Особливо з найпопулярнішим його різновидом – дорхенгером. Зазвичай їх виготовляють з щільного паперу або картону, а виглядають вони як таблички у формі своєрідного «вішачка», який зручно вішати на ручку дверей.

Дорхенегри широко застосовують в рекламі, адже вони дозволяють пропонувати свою продукцію та інформувати споживачів в незвичний, оригінальний спосіб. Їх використовують для реклами в офісних приміщеннях, готелях, житлових будівлях, вішають на дверцята автомобілів та розповсюджують як роздатковий матеріал.

Бест Друк пропонує виготовлення якісних хенгерів з врахуванням усіх побажань замовника. Невеликий не лише за формою і розміром, а за своєю вартістю, хенгер додасть барв та сучасності будь-якій рекламній кампанії.

 

Бажаєте надрукувати Хенгери вашої мрії?
Заповніть форму та ми надрукуємо все, що Ви забажаєте

5 причин, чому нас обирають
і рекомендують

50% наших клієнтів приходять
за рекомендацією
Ми поважаємо Ваші «дедлайни»
та намагаємося виконувати замовлення у встановлений термін.
Ми креативна команда, яка
робить професійний дизайн
Ми маємо все необхідне
обладнання для створення
якісної поліграфії, тож про-
понуємо Вам зручний сервіс
та низькі ціни.
У нашій команді
є професійні технологи
тому ми можемо виконати замовлення будь-якої складності