Каталоги » Бест Друк

Каталоги

Багаторічний досвід багатьох компаній показує, що найбільш раціональний та практичний спосіб продемонструвати асортимент своєї продукції – це каталог. Він не лише презентує наявні вироби, а й показує можливості компанії, подає саме ту інформацію, яку б ви хотіли донести до свого клієнта, замовника, покупця.

Каталог має подавати потенційному читачу вичерпне уявлення про компанію, формувати її імідж, а головне – виконувати найважливішу функцію, тобто продавати. Маючи на меті вплинути на емоції споживача, показати турботу про нього та закріпити правильні асоціації, кожне підприємство вдається до створення найповнішого каталогу власної продукції.

І тут надзвичайно важливо, щоб каталог був виконаний якісно – не лише зі сторони дизайну та подачі інформації, а й зі сторони друку та вибору матеріалу.

Часто трапляється так, що каталог просто не чіпляє око потенційного споживача. Чому? Причин може бути багато, але найголовніше – це перше знайомство. Зовнішній вигляд багатосторінкової поліграфії має приваблювати клієнта, кричати про те, що його необхідно взяти до рук, кожною сторінкою заохочувати до подальшого гортання – така задача продуманого каталогу.

Інформація сама себе не поширить, а продукт сам себе не продасть. Тут важливий грамотний підхід до розробки стилю, дизайну та тексту. Лише в такому разі інформація буде прочитана, картинка побачена, а каталог допомагатиме розвитку бізнесу та збільшенню рівня продажів і, відповідно, прибутку.

Навіть невеликий наклад якісних каталогів – це вагомий внесок у просування та популяризацію власної продукції. Каталог – дієвий інструмент розповсюдження інформації, головне вміти ним правильно користуватись. Ефективність грамотно розроблених та якісно виконаних каталогів багаторазово доведена досвідченими маркетологами.

Разом з Бест Друк виготовлення друкованих каталогів перестає бути проблемою, а сам каталог стає невідємним інструментом торгівлі, який має значний вплив на зростання продажів будь-якої продукції. Ми запропонуємо вам популярні формати каталогів, проконсультуємо стосовно важливих деталей їх створення та втілимо у життя ваші побажання стосовно післядрукарської обробки, такої як тиснення або ламінування.

Актуалізуйте увесь наявний асортимент, нагадайте про спеціальні умови та, водночас, повідомте клієнтів про акційні пропозиції просто замовивши друк каталогу у нас. Адже каталог – це ще одна точка продажу, яку споживач може тримати в руках, не виходячи з дому. Тому важливо, щоб йому було комфортно і затишно, коли він гортає сторінки вашого каталогу. А це саме те, про що піклується Бест Друк.

Бажаєте надрукувати Каталоги вашої мрії?
Заповніть форму та ми надрукуємо все, що Ви забажаєте

5 причин, чому нас обирають
і рекомендують

50% наших клієнтів приходять
за рекомендацією
Ми поважаємо Ваші «дедлайни»
та намагаємося виконувати замовлення у встановлений термін.
Ми креативна команда, яка
робить професійний дизайн
Ми маємо все необхідне
обладнання для створення
якісної поліграфії, тож про-
понуємо Вам зручний сервіс
та низькі ціни.
У нашій команді
є професійні технологи
тому ми можемо виконати замовлення будь-якої складності