Блокноти » Бест Друк

Блокноти

Блокноти

Вітальні відкритки та запрошення передусім повинні виглядати дорого та якісно. Адже презентуючи їх ви виявляєте увагу до адресата, турботу, повагу та бажання створити та підтримати святковий настрій. Відмінно зроблену та оригінально оформлену вітальну відкритку можна розташувати на робочому столі під час свят. Кожна організація напередодні визначних дат звертається до спеціалістів, бажаючи скористуватися послугою виготовлення відкриток під замовлення. Передусім, дизайнерами створюється декілька варіантів макетів майбутніх виробів, стиль яких відповідає індивідуальним побажанням керівництва компанії та передбачає дотримання фірмового стилю. Вартість продукції в значній мірі залежить від накладу.

 

Офiс
м. Львів, вул. Водогінна, 2 офіс 108 (1 поверх)
Телефони
+38 068 455 66 05, +38 050 07 05 025, +38 063 446 00 12

 

На сьогоднішній день, завдяки сучасному устаткуванню, є можливість використати в оформленні та оздобленні відкриток та запрошень цілий ряд різноманітних оригінальних прийомів та засобів. Важливу роль, звичайно, відіграє і вибір паперу. Віддаючи перевагу паперу високої щільності, можна бути впевненим у відсутності різноманітних дефектів листівки, наприклад, у її зайвій м’якості.
Виготовлення відкриток та запрошень у Львові, Ужгороді та Мукачево – напрямок діяльності компанії «Бест Друк». Ми виконуємо всі види поліграфічних послуг якісно та в стислі терміни.

Бажаєте надрукувати Блокноти вашої мрії?
Заповніть форму та ми надрукуємо все, що Ви забажаєте

5 причин, чому нас обирають
і рекомендують

50% наших клієнтів приходять
за рекомендацією
Ми поважаємо Ваші «дедлайни»
та намагаємося виконувати замовлення у встановлений термін.
Ми креативна команда, яка
робить професійний дизайн
Ми маємо все необхідне
обладнання для створення
якісної поліграфії, тож про-
понуємо Вам зручний сервіс
та низькі ціни.
У нашій команді
є професійні технологи
тому ми можемо виконати замовлення будь-якої складності