Листівки » Бест Друк

Листівки

Флаєр – яскрава листівка, яку кожен з нас бачить ледь не щодня. Трапляється, що не встигнеш і до кінця вулиці пройти, а в руках вже десяток флаєрів, які роздають життєрадісні промоутери.

Флаєр виконує одну чітку функцію – інформування, тож їх використовують у якості роздаткового матеріалу. Часто вони слугують знижкою на певні товари або послуги, та стають невід’ємною частиною масових рекламних кампаній. Флаєри не персоналізовані, а універсальні та мультизадачні, тому підходять для масштабного розповсюдження.

Але щоб на флаєр звернули увагу, він повинен виглядати яскраво та привабливо. Важливою є також подача інформації. Ми маємо бути впевнені, що флаєр донесе вкладений в нього посил, коли опиниться в руках споживача.

Цей різновид друкованої реклами дозволяє в короткі строки інформувати максимальну кількість потенційних клієнтів. Флаєри можуть бути надзвичайно різноманітними. І це стосується кожної їхньої складової: починаючи текстовою інформацією, яку вони містять, і закінчуючи дизайном. Вашу оригінальність ніхто не обмежує і в плані задрукованих сторін: оригінальний флаєр може бути як одно- так і двосторонній.

Бест Друк допоможе вам з розробкою яскравих флаєрів та забезпечить якісне поліграфічне виконання. Надрукуйте тираж разом з нами і проаналізуйте ефективність рекламної кампанії за кількістю не реалізованих флаєрів.

Кваліфіковані дизайнери та інші фахівці з Бест Друк, доможуть вам створити такий флаєр, який не залишить байдужим вашого потенційного клієнта.

Бажаєте надрукувати Листівки вашої мрії?
Заповніть форму та ми надрукуємо все, що Ви забажаєте

5 причин, чому нас обирають
і рекомендують

50% наших клієнтів приходять
за рекомендацією
Ми поважаємо Ваші «дедлайни»
та намагаємося виконувати замовлення у встановлений термін.
Ми креативна команда, яка
робить професійний дизайн
Ми маємо все необхідне
обладнання для створення
якісної поліграфії, тож про-
понуємо Вам зручний сервіс
та низькі ціни.
У нашій команді
є професійні технологи
тому ми можемо виконати замовлення будь-якої складності