Паперові пакети – Бест Друк

Паперові пакети

Яким би вдалим та гарним не був подарунок або продукт, без додаткового пакування він буде запам’ятовуватись менше, ніж стильно та оригінально упакований. А для стильного фірмового оформлення використовують спеціальні подарункові упакування – одним з найпопулярніших видів якого є паперові пакети.

Компанія, що віддає перевагу фірмовим паперовим пакетам з елементами власного фірмового стилю, без сумніву, підвищує свій імідж в очах конкурентів, партнерів, а головне – клієнтів.

Пакети, з погляду маркетингу – річ досить ефективна, адже вона підвищує імідж та впізнаваність компанії. Тож коли рішення про виготовлення власних фірмових пакетів ухвалено, потрібно чітко уявляти для чого конкретно потрібен пакет, які функції він має виконувати та у яких випадках буде використовуватися.

Дизайнерська ідея – це основний інструмент перетворення звичайного паперового пакета в рекламний інструмент. Часто це навіть важливіше за матеріали й способи виготовлення такого пакета.

Як і при виготовленні будь-якої рекламної продукції є багато, здавалося б, незначних нюансів, які впливають на якість і, відповідно, вартість паперового пакета.

На вартість пакета впливає його основа, тобто вид паперу, на якому буде здійснений друк (крейдований або крафтовий), кількість кольорів, спосіб друку, формат паперового пакета, додаткова обробка, як наприклад, тиснення, лакування – для рішення найбільш оригінальних дизайнерських ідей або ж ламінація – для надання виробу додаткової міцності. І, звичайно ж, тираж пакета. Друк на паперових пакетах здійснюється офсетним або шовкотрафаретним способом в залежності від тиражу й виду паперу. Паперові пакети більш дорогий, але, однозначно, біль вишуканий вид упакування в порівнянні з поліетиленовим пакетом.

В компанії Бест Друк швидко розробляють свіжі рекламно-поліграфічні рішення і допомагають усім охочим втілювати у життя найсміливіші ідеї. В тому числі і у виробництві паперових пакетів.

Є питання? Заповнюйте форму,
наш менеджер зв'яжеться з Вами
та відповість на всі запитання
Чому ми ?

8
років
досвіду
Виконуємо
замовлення
будь-якої
складності
Швидко
здійснюємо
прорахунок
Співпрацюємо
з надійними
постачальниками
матеріалів
Цінуємо
Ваші
дедлайни
Доставка
по Україні
Слідкуйте в Instagram