Плакати » Бест Друк

Плакати

Плакат, а також постер – це друкована продукція, яка з першого погляду приваблює яскравим зображення. Плакат привертає увагу – і в цьому його основна задача. Не дивно, що такий формат найчастіше використовується з рекламною та інформаційною метою. З виготовленням плакатів різноманітних форматів – як стандартних, так і оригінальних – вам фахово допоможе Бест Друк.

Взагалі, плакат є дієвим та практичним рішенням. Його можна розмістити будь-де: у торговому залі, щоб зайвий раз нагадати про умови акції, ззовні – щоб повідомити про знижки, або ж на вході – щоб донести важливе оголошення. Плакати і постери чудово виконують одну з своїх важливих функцій – нагадування.

Існує багато видів та форматів постерів та плакатів. Найбільш оптимальним вважається формат А3, він також є і найдешевшим. Такі постери використовуються для масового розміщення, переважно на вулиці.

Основними перевагами цього виду поліграфічної продукції є доступна ціна, швидкість та якість виконання. Яскрава реклама, важливе оголошення або спеціальна пропозиція у формі плакату – це класичне ефективне рішення, яке обов’язково буде запам’ятовуватись та підтримувати ваш імідж і фірмовий стиль.

Але для того, щоб плакат, постер або афіша дійсно привертали увагу, їх потрібно оформити максимально грамотно – як у плані наповнення, так і в плані дизайну. У цьому вам завжди допоможуть фахівці Бест Друк.

Наші менеджери і дизайнери разом з вами ретельно продумають концепцію плаката, розмістивши на ньому інформацію та зображення, які дійсно запам’ятовуються та привертають увагу. Вам залишиться просто розмістити плакат у потрібний час та в потрібному місці.

Бажаєте надрукувати Плакати вашої мрії?
Заповніть форму та ми надрукуємо все, що Ви забажаєте

5 причин, чому нас обирають
і рекомендують

50% наших клієнтів приходять
за рекомендацією
Ми поважаємо Ваші «дедлайни»
та намагаємося виконувати замовлення у встановлений термін.
Ми креативна команда, яка
робить професійний дизайн
Ми маємо все необхідне
обладнання для створення
якісної поліграфії, тож про-
понуємо Вам зручний сервіс
та низькі ціни.
У нашій команді
є професійні технологи
тому ми можемо виконати замовлення будь-якої складності