Пластикові картки » Бест Друк

Пластикові картки

Сьогодні друк пластикових карток стає все більш звичною та все частіше затребуваною справою. А Бест Друк, як і завжди впродовж багатьох років, пропонує виключно якісний друк, практичний дизайн, високий рівень обслуговування та стислі терміни виконання.

Якщо ваша компанія використовує у своїй діяльності будь-які види пластикових карток (картки на знижку, картки для vipклієнтів, бонусні або персональні картки, банківські картки) ми допоможемо вам зробити ці картки особливими, а головне – якісними і практичними.

Задача пластикової картки – здійснювати позитивний вплив на клієнта і пробуджувати позитивні емоції, формуючи відповідні асоціації. Впорядкований, привабливий, оригінальний дизайн ваших пластикових карток послужить чудовим нагадуванням про ваш продукт, а також виконуватиме функцію ненав’язливої реклами вашого бізнесу.

Сьогодні друк пластикових карт – це неодмінна умова для залучення клієнтів у будь-якій сфері торгівлі або надання послуг. Це необхідна складова для формування системи лояльності, упорядкування клієнтської бази та систематизації даних про поведінку споживачів. Для ідентифікації ваших клієнтів на картки наноситься магнітна смуга, номер, ембосований номер або штрих-код і це допомагає вам отримати чітке уявлення про вашу цільову аудиторію.

Окрім того, пластикова фірмова картка – це також підґрунтя для додаткових продажів. Але щоб картка виконувала усі покладені на неї функції належним чином, до її створення треба підходити фахово та сумлінно. Саме так, як звикли співробітники Бест Друк!

Бажаєте надрукувати Пластикові картки вашої мрії?
Заповніть форму та ми надрукуємо все, що Ви забажаєте

5 причин, чому нас обирають
і рекомендують

50% наших клієнтів приходять
за рекомендацією
Ми поважаємо Ваші «дедлайни»
та намагаємося виконувати замовлення у встановлений термін.
Ми креативна команда, яка
робить професійний дизайн
Ми маємо все необхідне
обладнання для створення
якісної поліграфії, тож про-
понуємо Вам зручний сервіс
та низькі ціни.
У нашій команді
є професійні технологи
тому ми можемо виконати замовлення будь-якої складності