Шелфтокери » Бест Друк

Шелфтокери

Попри екзотичну назву, кожен з нас неодноразово стикався з шелфтокерами. Вони бувають різноманітні, подекуди навіть занадто оригінальні, проте зазвичай шелфтокер виглядає як смужка з паперу, картону або іншого матеріалу, яка обрамлює поличку в торговому залі. Це яскравий, виконаний в кольорі елемент реклами, задача якого візуально об’єднати продукцію однієї компанії-виробника та виокремити її із загальної маси подібних продуктів.

Основна функція шелфтокера полягає в підвищенні рівня продажів, мотивації потенційного клієнта, відвідувача магазину здійснити покупку саме тут і зараз. При цьому шелфтокер може розташовуватись як над, так і під товаром. Трапляється, що оригінальний шелфтокер може розташуватись і збоку від товару, а то і одразу з усіх боків. Завдяки цьому продукт не тільки виділяється серед інших аналогічних товарів, що знаходяться поблизу, але, водночас, надає інформацію про виробника, ціну, акції, знижки і т.д.

Також шелфтокери використовують для оформлення вітрин, коли важливо привернути увагу до бренду, актуалізувати певну інформацію про нього. Головне, щоб поліграфічне виконання і якість матеріалу були на високому рівні. Тобто так, як пропонує поліграфія Бест Друк.

Приблизні розміри найпопулярніших шелфтокерів – 420х140мм. На зворотному боці шелфтокера зазвичай є двосторонній скотч, за допомогою якого він кріпиться до товарного стелажу або прилавка.

Шелфтокери виконують такі основні функції:

– Привертають увагу потенційного покупця до певної торгової марки (бренду);

– Зацікавлюють клієнта у товарі;

– Інформують споживача про характеристики товару і ціну;

– Спонукають клієнта до здійснення покупки.

Оригінальні шелфтокери також інколи кріпляться до стелажу за допомогою гачків, двостороннього скотчу або ж ніжок. На лицьові стороні панелі зазвичай відводиться місце для цінника. Маркетологи відзначають, що використання шелфтокерів особливо актуальне в сезон найвищих продажів та у сферах ринку з найбільшою конкуренцією.

Фахівці Бест Друк завжди сумлінно та творчо підходять до виконання вашого замовлення, задовольняючи усі побажання щодо розміру, форми або матеріалу шелфтокера.

Бажаєте надрукувати Шелфтокери вашої мрії?
Заповніть форму та ми надрукуємо все, що Ви забажаєте

5 причин, чому нас обирають
і рекомендують

50% наших клієнтів приходять
за рекомендацією
Ми поважаємо Ваші «дедлайни»
та намагаємося виконувати замовлення у встановлений термін.
Ми креативна команда, яка
робить професійний дизайн
Ми маємо все необхідне
обладнання для створення
якісної поліграфії, тож про-
понуємо Вам зручний сервіс
та низькі ціни.
У нашій команді
є професійні технологи
тому ми можемо виконати замовлення будь-якої складності