Відкритки » Бест Друк

Відкритки

Листівка, або ж іншими словами відкритка – це унікальний вид «відкритого листа», який не потребує додаткового пакування. На основній (лицевій) стороні листівки розміщується зображення, яке займає велику площу, а на звороті є місце для написання тексту, побажання, повідомлення, адреси та контактів відправника та наклеювання марки.

Усі листівки можна поділити на особисті та корпоративні, які користуються більшим попитом та друкуються більшим накладом.

Новорічні, Різдвяні, Великодні відкритки – розроблені з урахуванням елементів вашого фірмового стилю створять виключно позитивне враження. Саме тому вони користуються особливою популярністю у передсвятковий період, коли треба привітати своїх улюблених клієнтів і партнерів та нагадати їм про вашу співпрацю.

Завжди приємно отримувати особливу листівку. Наша послуга високоякісного друку відкриток дає вам можливість створити унікальну листівку з унікальним дизайном або ж за шаблоном, використовуючи власні графічні матеріали. Друк відкриток виконується на папері належної будь-якої щільності та формату.

Друк листівок на замовлення у Бест Друк – це оптимальне рішення по ціні, якості та термінам виконання.

Відкритки, надруковані на замовлення, є вишуканим знаком уваги вашим друзям, близьким, клієнтам та партнерам. Отримати особливу відкритку з неповторним дизайном надзвичайно приємно. Ваші листівки, виготовлені з Бест Друк, завжди будуть оригінальними, тому що вигляд у них саме такий, як хочете ви. До того ж, відкритки з елементами фірмового стилю ефективно працюють як ненав’язлива реклама. І це навіть без вашого додаткового втручання!

У Бест Друк є можливість друкувати відкритки на усіх популярних видах паперу за допомогою цифрового, офсетного та шоквкотрафаретногодруку. Усі замовлення ми виконуємо якісно, фахово та у максимально стислі терміни. Висококласне обладнання забезпечує кращі показники кінцевого продукту. Незалежно від формату паперу, дизайнерського рішення, кількості кольорів та фарби на листівці, у нас ви зможете втілити у життя саме таку відкритку, яка вам до вподоби.

 

Бажаєте надрукувати Відкритки вашої мрії?
Заповніть форму та ми надрукуємо все, що Ви забажаєте

5 причин, чому нас обирають
і рекомендують

50% наших клієнтів приходять
за рекомендацією
Ми поважаємо Ваші «дедлайни»
та намагаємося виконувати замовлення у встановлений термін.
Ми креативна команда, яка
робить професійний дизайн
Ми маємо все необхідне
обладнання для створення
якісної поліграфії, тож про-
понуємо Вам зручний сервіс
та низькі ціни.
У нашій команді
є професійні технологи
тому ми можемо виконати замовлення будь-якої складності