Візитка: знайомство до знайомства – Бест Друк

Візитка: знайомство до знайомства

Все завжди починається з візитки. Знайомство, зустріч, співпраця, замовлення , презентація… Всім нам це до болю знайомо. І хоча діловий етикет передбачає чіткі неписані правила використання і різні види візитних карток, проте єдиним обмеженням у задумі, розробці, формі, змісті та виготовленні  візитки може стати лише уява.

Сьогодні візитка – не просто беззаперечний атрибут ділової людини. Це своєрідний засіб самопрезентації  та власного позиціонування, зазвичай, як фахівця своєї справи. Здавалося б, невеличкий клаптик паперу, а яку інформаційну хвилю він доносить. А головне, складає найперше враження, яке не так просто змінити за одну-дві зустрічі.

Дизайн візиток відіграє не менш важливу роль ніж сама їх наявність. Уже на перший погляд можна визначити хто перед тобою. Часом, непродуманий дизайн може здивувати, насторожити чи навіть налякати ваших потенційних партнерів та клієнтів.

Погодьтесь, що візитка – це важливо. А до того, що важливо, треба підходити ґрунтовно та виважено. Візитки є на будь-який смак: від різноманітних особистих до строгих корпоративних. Види візитних карток розкривають перед нами чисте біле полотно, де кожен ставить свої акценти – хтось приголомшує і вражає, хтось підкреслює деталі, хтось епатує кольором або вражає стриманістю, а дехто обирає стандартний розмір візитки та мінімалізм.

По візитці зустрічають – по співпраці проводжають. Тому, перш ніж замовити візитку, добряче продумайте, що саме вона має донести одержувачу. Не варто втрачати можливості вразити співрозмовника одразу при знайомстві. Заволодіти його увагою та отримати певну прихильність ще до того, як мова піде про справи.

Адже саме для цього і слугує візитка. За необхідності, інформацію про вас та вашу компанію можна знайти в інтернеті. Але неординарна, оригінальна візитка створить таке перше враження, яке працюватиме на вашу користь за будь-яких обставин.

За таке враження і ведуть запеклу боротьбу найбільш креативні гравці ринку. Щоб один раз – і надовго. І хоча для цього треба неабияк постаратись, але креативу не має меж. Яких тільки візиток не знайдеш: вигадливі, сміливі, іронічні, з викликом… Загалом, на будь-який смак.

Надихайтесь чужими вигадками і добре подумайте про те, якою буде ваша нова візитка на замовлення:

Друк візиток – стратегічно важлива і відповідальна справа. До неї потрібно поставитися дуже серйозно. Насамперед, розробити макет, обрати технологію друку, колір, структурувати наповнення… Про це можна говорити довго. Обирати можна ще довше, бо вибір дійсно різноплановий та багатоманітний. В будь-якому разі «Бест Друк» завжди пропонує найкраще.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Name *