Рекламна поліграфія анітрохи не втрачає своєї актуальності, навіть на тлі невпинного розвитку новітніх цифрових каналів промоції. Буклет, як класичний приклад поліграфічної продукції, втілює у собі головну особливість цього формату рекламного повідомлення – його приємно тримати в руках, з ним важко розлучитись, на нього приємно дивитись. А, отже, і його психологічна цінність для потенційного клієнта вища. Крім того, термін його корисної дії значно довший за цифрові аналоги.

        Ми пропонуємо друк буклетів на таких матеріалах:

    • крейдований папір (90г, 130г, 150г, 170г, 200г, 250г, 300г, 350г);
    • офсетний папір (80г, 120г, 160 г);
    • сплендоргель (340г).

    Або можемо використати будь-який інший, потрібний Вам матеріал.

   Виготовляємо буклети потрібних Вам розмірів. Наші клієнти найчастіше обирають євробуклет, мінібуклет, буклети А4, А5 та А6 формату.

    Варіанти друку цифровий, якщо потрібно невеликий тираж, офсетний, якщо великий, шовкотарафаретний – якщо буклет має вразити клієнта чи партнера.

     Для оздоблення і “захоплення” можна нанести вибірковий лак, тиснення, конгрев. Захистити булет від пошкоджень можна за допомогою ламінації (глянцевої чи матової).

 

      Загалом, потрібно зробити щось таке, що “чіпляє око”. Якщо клієнт хоче переглянути буклет знову і показує його іншим — це ознака того, що все зроблено правильно. Ми виготовляємо саме такі. А поради і цікаві “фішки” можна знайти у статті нашого блогу Як виготовити буклет у домашніх умовах. Читайте за посиланням. То Ви вже готові замовити? Телефонуйте 068 455 66 05.

 

Secured By miniOrange