Як виготовити буклет в домашніх умовах?

Як виготовити буклет в домашніх умовах?

     Сьогодні буклети є одним із найпопулярніших способів передачі інформації про компанію, знижки, акції та суперпропозиції. Це і не дивно, адже специфіка цієї поліграфії володіє однією суттєвою перевагою: лаконічністю та простотою поширення.

 

     Для створення грамотного буклету – радимо звернутися до професіоналів, які виготовляють високоякісну продукцію. Проте, що робити, якщо потреба застала Вас зненацька, а під рукою лише персональний комп’ютер та надто короткі терміни?

 

Ми розповімо як виготовити буклет в “домашніх умовах” ?

Особливості буклетів

     Щоб зацікавити аудиторію – Вам доведеться продумати дизайн майбутнього буклету. Для цього варто розібратися з тим, які категорії цих маркетингових листів існують на даний момент.

        Річ в тому, що їх види залежать від декількох характеристик.

 

Формат

     Існує два стани буклету:  складений (готовий) та розкладений.  Перший – найчастіше розробляється в форматі А6, А5, або А4. Розмір розкладеного залежить від того, в скільки разів Ви складете готовий виріб. Найбільш популярним варіантом сьогодні є використання євробуклета – сторінки з рекламою в форматі А4, згорнутої в три рази, з віддрукованим дизайном та текстом.

 

Тип фальцювання

     Просто кажучи, ця особливість передбачає кількість згинів. Тут виділяють: звичайні, євробуклети, звивисті варіанти, тощо.

 

Папір

     Найбільш оптимальним варіантом вважається використання паперу щільністю  150 г/м². Такий формат можна скласти самостійно, не вдаючись до способу бігування.

 

Тип друку

     Виділяють цифровий і офсетний друк. Більш якісним типом вважається саме другий варіант, адже при такому друці немає проблем із передачею кольору і чіткістю контурів.

 

Як зробити буклет максимально ефективним?

       Рекламні буклети потрапляють у наші руки чи не щодня. Часто ми навіть не звертаємо увагу на їх зміст.

 

     Що ж зробити, щоб Ваша робота не була даремною і все-таки привернула увагу людей?

1. Лаконічність

 

     Оскільки, найчастіше буклети проглядаються  “на ходу”, на ньому не повинно бути довгого і складного тексту. Вся інформація повинна бути викладена коротко та чітко, бажано з використанням тез. На видному місці має знаходитися адреса і контактний номер телефону.

 

2. Орієнтація на цільову аудиторію Розробляючи дизайн, підбираючи відтінки та шрифти важливо врахувати інтереси потенційних клієнтів. Орієнтуйтеся на вік, стать, рід діяльності… Складіть портрет людей, які точно зацікавляться Вашим продуктом і робіть не для себе, а для них.

 

3. Верстка

 

     Перевірте, щоб всі картинки і відтінки гармонійно виглядали між собою і створювали цілісну картину у розгорнутому вигляді.

 

4. Кількість шрифтів

 

         Не поєднуйте більше трьох різних шрифтів.

       Всі вони мають бути оптимального розміру та відтінку. Важливі елементи виділяйте заголовками, роблячи на них особливий акцент.

         Пам’ятайте, що люди не мають напрягати свій зір, переглядаючи Ваш буклет.

 

Як оформити буклет?

     Самостійна робота над створенням буклету включає такі етапи:

    • виявлення головної цілі та задачі Вашої реклами
    • визначення змісту та структури
    • вивчення цільової аудиторії
    • написання текстового матеріалу
    • підбір зображень
    • вибір основного стилю
    • створення шаблону за допомогою різноманітних програм на комп’ютері
    • розміщення в цьому шаблоні текста та ілюстрацій
    • друк

 

Як створити буклет за допомогою Photoshop?

     Вся робота в програмі Photoshop зводиться до основних етапів:

1. Створення макета документа.
2. Графічне і текстове наповнення.

 

     Створюємо макет за таким принципом:

         Після цього варто продумати, яка саме інформація буде знаходитися на кожній із шести частин.

      Далі запасаємося терпінням та великою кількістю чистих сторінок формату А4. Згинаємо папір на три частини і пробуємо розкласти всю текстову і графічну частину найбільш логічним чином. Коли знайдеться оптимальне рішення – слід приступати до створення.

     В меню знаходимо графу “Створити” і вибираємо необхідний нам формат (А4). Краще заздалегідь відняти від висоти і ширини файлу по два сантиметра. У розділі “Зображення” знаходимо опцію “Перевернути файл” і використовуємо оборот на 90 градусів.

       Виставляємо направні, які відповідатимуть за обмеження полотна. Повторюємо такі лінії на відстані 5 мм від попередніх. Так виділяється зона безпеки і зона відрізу.

     Формуємо три однакових прямокутника, кожен з яких відповідатиме за один розворот. Заводимо їх за направляючі. Після цього переходимо до дизайну, де одне із головних завдань – не переплутати розташування всієї інформації.

       Створюючи власний буклет, згадайте скільки разів Ви ігнорували ті, які Вам потрапляли в руки на вулицях та магазинах, що саме змушувало Вас придивлятися до деталей, або викидати їх у смітник?  Не допустіть типових помилок і у Вас все вдасться!

       А якщо Вам необхідний професіональний друк – звертайтеся у Бест-Друк, де роблять якісно, швидко та в будь-яких тиражах.

Залишити відповідь

останні новини

Secured By miniOrange