Паперові пакети: як еко-тренд піднімає репутацію вашого бренду

Паперові пакети: як еко-тренд піднімає репутацію вашого бренду

     Турбота про навколишнє середовище – актуальний тренд сьогодення. Серед покупців моди набуває здорова їжа, спорт, одяг із натуральних матеріалів. Безліч людей стараються замінити пластикові пакети паперовими або тканинними, сортувати сміття, безпечно утилізувати шкідливі відходи на кшталт градусників або батарейок. Бути екологічним сьогодні в тренді. Таку корисну тенденцію підхопили не лише окремі люди, але й бренди, які хочуть показати турботу і утримати репутацію екологічно дружньої компанії.

 

     Екологічно чиста упаковка набуває все більшої популярності. Друк різних маркетингових матеріалів з використанням «зелених» технологій допоможе не тільки подбати про екологію, а й акцентувати на цьому увагу клієнтів і ділових партнерів, для яких цей аспект також може бути важливий. До того ж, крафтові пакети виглядають набагато вишуканішими, ніж звичайні поліетиленові, і виділяються на їхньому тлі.

 

     І це також може стати вашою рекламою! Коли покупець отримує товар у такій упаковці, йому зовсім не хочеться відправляти крафтовий пакет у смітник. Адже погодьтеся, набагато приємніше носити особисті речі у стильному екологічному пакеті, ніж у поліетиленовому кульку =)

 

     Переваги паперових пакетів

 

     Паперовий пакет або крафтовий пакет – це упаковка з 100% екологічно чистого паперу, яка безпечна для навколишнього середовища і придатна для щоденного використання. Якщо ви і ваш бренд робите акцент на натуральності та екологічності, то друк на паперових пакетах – ваш варіант. Додайте на пакеті ваш логотип і ви абсолютно точно будете асоціюватися з компанією, дружньої до навколишнього середовища.

 

     До переваг паперових пакетів можна віднести наступне:

 

  • простота утилізації (можна відправити на переробку в будь-який пункт збору макулатури або спалити без нанесення непоправної шкоди для атмосфери);
  • висока міцність (особливо, в разі крафт-пакетів);
  • повітропроникність (завдяки цьому, упаковані в такі пакети продукти харчування довше залишаються свіжими і ароматними);
  • екологічність (на відміну від поліетилену чи плівки, час розкладання паперу в грунті обчислюється 2-3 роками).

 

     Крім очевидної користі для екології і тренду на все натуральне, значну роль відіграє і гарний зовнішній вигляд таких пакетів – вони відразу демонструють сучасність бренду. Красивий паперовий пакет не хочеться викидати у сміття. Клієнти, які отримують стильні пакети при покупці товарів, досить часто продовжують використовувати їх у повсякденному житті, тим самим рекламуючи ваш бренд.

 

     Якими бувають крафт пакети?

 

     Крафт пакети можуть бути білого кольору, бурого або кольорового і на кожен з них можна нанести будь-яке зображення. Нанесення на паперові пакети логотипу компанії та елементів фірмового дизайну відбувається різними методами друку – шовкографією, офсетним, флексодруком. Такі зображення виглядають яскраво і якісно і стануть чудовим засобом для підтримання іміджу компанії та реклами. Трохи креативності – і коричневий папір перетворюється в досить стильний виріб, який нагадує всім, що власнику компанії небайдуже навколишнє середовище.

 

     Якщо ви ще досі запитуєте себе: чи варто замовити паперові пакети?

 

     Однозначно! Адже паперовий крафт пакет з логотипом – це завжди стильно і актуально. А ще, тут є дуже важливий іміджевий чинник: просування екологічності вашого бізнесу. Таким чином компанія зможе залучити нових клієнтів і утримати старих, які хочуть купувати товари в екологічно чистій упаковці. Сьогодні на цей фактор звертає увагу все більше клієнтів, і хороша репутація має конкурентну перевагу.

 

     Де купити паперові пакети?

 

     Замовити паперові пакети у Львові та інших містах України, можна у компанії Бест Друк. У нас ви можете замовити індивідуальні, стильні, оформлені відповідно до вашого корпоративного стилю паперові пакети. Наші фахівці нададуть вам безкоштовну консультацію у виборі матеріалів та допоможуть виконати дизайн виробу. Зателефонуйте до нас 068 455 66 05 або оформіть замовлення на сайті.

Залишити відповідь

останні новини

Secured By miniOrange