Що таке хенгер і де можна використати цей вид реклами?

Що таке хенгер і де можна використати цей вид реклами?

     Термін «хенгер» походить від англійського «hanger – «підвіска» – це друковані рекламні листівки, що підвішуються до ручок дверей та інших предметів. Хенгери бувають декількох видів:

 

  • бірки або ярлики;
  • некхенгери (neck hanger) – чіпляються на горловину пляшки;
  • дорхенгери (Door hangers) – це таблички з гачком, що чіпляються на ручки дверей, меблів.

 

     Для виготовлення хенгерів застосовується переважно повноколірний друк, папір може бути як звичайний, так і крейдований, а також картон або пластик. Дверні рекламні хенгери у класичному варіанті використовувалися у готелях, проте тепер в рекламних цілях їх розповсюджують у житлових будинках і офісних приміщеннях, на дзеркалах автомобілів в автосалонах тощо.

 

     Для чого потрібні хенгери?

 

     Перш ніж замовити друк хенгерів, важливо розуміти, які функції виконує дана поліграфічна продукція. В даний час сфера використання таких виробів вже давно відійшла від готелів. Сьогодні хенгери активно використовують багато організацій. Ці рекламні матеріали цінуються за невисоку собівартість і швидкий відгук потенційних покупців. Форма хенгерів найрізноманітніша, вони використовуються виконання таких функцій:

 

  • Інформаційна. Хенгери – дієва реклама товару, спеціальних пропозицій або послуг доставки, зручний спосіб анонсувати захід або акцію в конкретному районі. Також можна розповісти потенційним клієнтам про новинки. До інформаційних типів відносять і класичні хенгери, які використовуються в готелях і попереджають персонал про те чи інше прохання відвідувача.

 

  • Рекламна функція. Хенгери такого плану повинні відрізнятися яскравим і привабливим зовнішнім виглядом. На них розташовуються не тільки логотип і назву компанії, але і перелік надаваних товарів або послуг. При правильному оформленні такий варіант рекламної поліграфії буде досить ефективним і принесе швидкий результат.

 

     Хенгери дозволяють використати увагу людини до предмету, на якому вони висять. Наприклад, дорхенгери, вішають на дверну ручку, і вони з великою ймовірністю потрапить в руки адресату – інших способів зняти його з ручки немає =)

 

     Хенгери на дверні ручки мають ключові переваги:

 

  • Звісно, таку рекламу неможливо ігнорувати, заходячи додому чи в офіс;
  • При правильному оформленні дизайну, він буде яскраво виділятися, чим приверне увагу більшої кількості потенційних клієнтів.
  • Приносять хороший результат – високий коефіцієнто звернень клієнтів;
  • Такі вироби не потрібно кидати в поштову скриньку або давати особисто в руки перехожим. Це відмінний варіант розповісти цільової аудиторії про товари чи послуги, не потурбувавши при цьому людей.
  • Якщо вам потрібно націлитися на окремі райони або вузькі кола споживачів – ваш вибір за хенгером. Він дасть можливість ефективно і точково націлитися на конкретну цільову аудиторію або територію.

 

     Власники як великого, так і малого бізнесу знають, наскільки важливо правильно продумати рекламу свого бренду. І часом для цього необов’язково вкладати величезні суми. Досить просто заручитися фантазією і створити поліграфічну продукцію, яка своїм зовнішнім виглядом і цільовою спрямованістю принесе позитивний ефект і зверне на себе увагу ваших потенційних клієнтів. Рекламні дверні хенгери, які закріплюються на видному місці (при вході в номер в готелі або квартиру), просто не можуть не звернути на себе увагу.

 

     Так як площа для розміщення інформації обмежена, важливо викласти відомості ємко і чітко – без зайвих слів. Велике значення має дизайн хенгера – чим креативніша ідея, чим легше вона запам’ятовується – тим вища ймовірність «зачепити» клієнта. Ретельно продумайте стиль оформлення даної поліграфії, і ви отримаєте якісні і довговічні вироби, які стануть хорошою рекламою вашої компанії.

 

     Все ще думаєте, де замовити друк хангерів? У компанії Бест Друк наші фахівці виготовлять для вас хенгери будь-якої форми, а також допоможуть з дизайном та проконсультують у виборі матеріалів. Замовте виготовлення і друк хенгерів, зателефонувавши до нас 068 455 66 05, або залишіть заявку на сайті!

Залишити відповідь

останні новини

Secured By miniOrange