Тренди дизайну у 2021 році

Тренди дизайну у 2021 році

Погляньте на щось нове та свіже — читайте та надихайтесь на нові ідеї та звершення!

 

By Shwin

Використання елементів природи
Багато людей провели більшу частину цього року під замком. Це торкнулося і дизайнерів, яким довелося облаштувати домашній офіс і проводити дні в самотньому ув’язненні. Немає нічого дивного в стрімкому вторгненні природи та зовнішнього світу в графічний дизайн 2021 року.

Корисна дія зображень з елементами природи полягає в тому, що вони виділяють умиротворення, відновлення і зростання – все, чого, затамувавши подих, ми будемо чекати в 2021 році.

Графічний дизайн стає зеленим, незалежно від того, чи проявляється ця тенденція в формі листкових візерунків, кольрових гам, натуральних тонів або захоплюючих пейзажних ілюстрацій. Найкраще в цій тенденції те, що вона виходить за рамки екологічно-орієнтованих продуктів.

By Yokaona

Переродження символів

У дизайні завжди важливі дрібниці. Кольорові смуги на розвівається прапор здатні об’єднувати нації, а така проста форма, як червоний восьмикутник, може врятувати життя на жвавому перехресті.

Історично склалося, що подібні символи є універсальними. Сила класичних символів полягає в їх здатності виходити за рамки мови, будь то різновид попередження або вказівку причини за допомогою використовуваної іконографії. У 2021 року дизайнери ефективно використовують цю силу, щоб створити надихаючі символи стійкості, зростання і розширення прав і можливостей.
 
 
 

By kuziola

Ретрофутуризм

Ретрофутуризм відображає фантазію минулої епохи. Цей напрямок по-справжньому вражає, показуючи хибне уявлення про майбутнє. Судячи з того, як люди бачили наш час, вже повинні були з’явитися літаючі машини, променеві гармати і роботи-покоївки. На даний момент можна похвалитися тільки роботом-пилососом.

Протягом багатьох років візуальний стиль ретрофутуризм відрізнявся сміливістю уяви і дивно оптимістичним баченням. Що не можна сказати про подання майбутнього в таких шоу як «Чорне дзеркало». Ретро-футуристи вірили в прогрес людства до такої міри, що навіть страшні зелені марсіани на літаючі тарілки не могли зрівнятися з нашої наукової винахідливістю.
 
 
 
 
 
 

By _Ossobüko_

Неподільний сюрреалізм
Сюрреалізм – один з тих художніх термінів, які люди схильні асоціювати з незбагненним – образи, які, здається, не мають сенсу. Але люди часто забувають, що в ньому є слово «реалізм». Реальне переплітається з нереальним. Жоден рік ще не був настільки близький до цього терміну як 2020 року, коли рядки з дешевої фантастики стали звичною реальністю.

By PANG3STU

Зухвалі персонажі

Хороший дизайн може розповісти історію. Чудовий дизайн робить цю історію незабутньою. У 2021 році багато графічні дизайнери відходять від абстрактних візуальних ефектів і віддають перевагу химерним персонажам. І чим більше індивідуальності втілюють ці персонажі, тим більше, що запам’ятовуються стають.

 
 
  
 
 

By Jose Antonio Varela

Комікси і поп-арт
Подібно заклятому ворогові, дизайн минулого ніколи по-справжньому не вмирає. І в цьому році дизайнери відроджують зернисті малюнки, насичені чорнила і сюжети вінтажних коміксів.

Оскільки комікси були народжені в епоху примітивних технологій друку, дизайнери часто використовували півтони або спрощене точкове забарвлення для передачі кольору. За рахунок зернистої текстури і глибини такий підхід може вдихнути нове життя в сучасні мінімалістські тенденції, наприклад, плоский дизайн. Або ж веб-дизайнери можуть розбити сітку за допомогою похилих ліній і форм, щоб створити відчуття напруги і руху.
 
 
 
 
 
 

By LucaToni

Використання елементів живопису
У 2021 року традиційне розділення між живописом і дизайном стане менш виразним. Тому готуйтеся побачити акрилові мазки і абстрактний експресіонізм з екранів ваших пристроїв і на полицях і по всьому світу.

Живопис пропонує дизайну безліч технік і додає глибину, робить зображення настільки реальним, що виникає бажання доторкнутися. Тому тренд добре підходить для дизайну фізичних продуктів. Зокрема, живопис більше асоціюється з продуктами, які можуть висловлювати старовинну елегантність, наприклад, винними етикетками і косметичною упаковкою.

Хоч такі роботи не здаються самими веселими, подібні дизайни природним чином змушують глядача задуматися.

By glimmm

Розмиття кольору
Градієнти і кольорові переходи ось уже кілька років користуються популярністю. У 2021 році багато дизайнерів будуть прагнути до ще більш розмитого та змішаного фону.

Перевага цього тренду в тому, що він дозволяє елементам переднього плану, таким як жирний шрифт або експресивні зображення, виділятися на майже не виразному тлі. На відміну від веселих градієнтів минулих років, тут переважають похмурі кольори. Ця тенденція відмінно передає настрій, і ми очікуємо, що вона буде все більше і більше використовуватися в дизайні з темною стороною.

By BATHI

Абстрактна психоделіка
В 2021 році графічні дизайнери відроджують психоделіку за допомогою кислотних відтінків і надзвичайно складних абстракцій так, що у самого М.К. Ешера закрутити голова. Це проекти, які живуть своїм власним життям і кожен раз викликають нові відчуття. Симетрія у психоделіці може зробити стабільними навіть найскладніші композиції, незважаючи на спотворення форм і заплутані образи. Сучасна психоделіка начебто показує, що є способи залишатися на землі навіть в самих безглуздих обставин.

 

 

 

 

Залишити відповідь

останні новини

Secured By miniOrange