Візитка – невід’ємна складова іміджу ділової людини.

        При діловому знайомстві обмін візитними картками обов’язковий, і якщо хто-небудь з учасників зустрічі не залишив свою візитку, це подекуди розцінюється партнером як зневага або небажання підтримувати контакти. Важливо, щоб про вас не просто згадали, а й пов’язали з вами позитивне враження.

         Ми пропонуємо виготовлення візиток на крейдованому папері ( 200г, 250г, 300г, 350г), сплендоргелі (340г), дизайнерському картоні. Більше читайте у статті нашого блогу за посиланням.

          Глянцева чи матова, одностороння чи двостороння ламінація зробить візитки більш естетичними та надійними.

          Тиснення, вибірковий лак, конгрев, висічка чи скруглення кутів зроблять Ваші візитки ще кращими. Та неодмінно привертатимуть увагу.

      А взагалі, головне обрати те, що підходить саме Вам. Так, як візитка, певною мірою, це відображення Вас. І якщо Ви хочете, щоб Ваші візитки були з заокругленими кутами, тисненням і вибірковим лаком разом, то сміливо кажіть про це. Ми за експерименти!

     До речі, про тиражі –  виготовляємо візитки від 100 штук. Але рекомендуємо замовляти одразу від 1000 штук. Красиві візитки швидко “поширюються” між майбутніми клієнтами та партнерами.

 

А трішки пофантазувати можна у статті нашого блозу ТРЕНДИ 2019: ДИЗАЙН ВІЗИТОК !У наших дизайнерів цікаві ідеї не закінчуються! Давай придумаємо щось цікаве для тебе? 0684556605.

 

Secured By miniOrange