Чудовий спосіб виокремитись серед конкурентів та запам’ятатись клієнтам і партнерам – це фірмові конверти. Унікальний конверт, виконаний у корпоративному стилі, вишукано підкреслює високий статус його відправника. А лаконічна інформація, надрукована на конвертах з атрибутикою вашого бренду надає додаткового шарму його відправникові.

        Поштові конверти з логотипом відправника давно стали ознакою гарного тону в бізнес-спілкуванні. Фірмові конверти виокремлять ваші повідомлення, привітання, рекламні пропозиції із загальної маси поштових відправлень.

         Ми пропонуємо виготовлення конвертів наступних форматів: С4, С5, С6, DL або ж будь-яких інших, згідно Ваших побажань

         Друкуємо на готових конвертах – з офсетного чи дизайнерського паперу, а також виготовляємо індивідуальні конверти різних форм та розмірів. Дизайнерський картон- чудове рішення для тих, хто хоче конверти певного відтінку чи кольору, з цікавою структурою, чи незвичним дизайном.

        Для невеликих тиражів пропонуємо друк цифровим методом, для великих – офсетним, а для того, щоб Ваш конверт запам’ятався – шовкотрафаретним.

    Щоб зробити конверти “не такими, як в усіх” рекомендуємо нанести тиснення, конгрев чи вибірковий лак.

 

       Якщо Вам потрібні конверти, на інших матеріалах, інших розмірів чи форм — скажіть нам про це! І ми запропонуємо ще багато цікавих ідей для виготовлення! Для прорахунку та замовлення, телефонуйте 06854556605.

Secured By miniOrange