Відкритки, надруковані на замовлення, є вишуканим знаком уваги вашим друзям, близьким, клієнтам та партнерам. Отримати особливу відкритку з неповторним дизайном надзвичайно приємно. Відкритки з елементами фірмового стилю ефективно працюють як ненав’язлива реклама. І це навіть без вашого додаткового втручання!

          Ми виготовляємо візитки цифровим ( для невеликих тиражів), офсетним  ( для великих тиражів) і шовкотрафаретним ( для друку на дизайнерських картонах) друком.

     Виготовляємо відкритки на таких матеріалах  картон, дизайнерський картон або ж сплендоргель. Ми зробимо для Вас відкритки будь-яких форм та розмірів! Все залежить від Ваших побажань.  Для того, щоб відкритка була унікальною, цікавою, ми виготовимо для Вас висічну форму, використаємо тиснення, конгрев чи вибірковий лак.

             Перед святами відкритки стають особливо актуальними в якості подяки за співпрацю з корпоративними клієнтами, або стануть чудовим нагадуванням про Вашу компанію. Не втрачайте  можливість та замовляйте відкритки в один дзвінок 0684556605.

 

Secured By miniOrange