Упаковка (коробка) – одна з найважливіших складових фірмового стилю будь-якої продукції. Більше того, це основний інструмент, який спонукає клієнта прийняти купівельне рішення безпосередньо у торговельному залі або навіть у інтернет-магазині. Це обличчя продукту, маніфест цінностей виробника. Тому від ретельності у процесі розробки упаковки залежить ефективність продажів, ставлення споживача, а отже і рівень прибутку та успіху.

     Ми виготовляємо упаковки на картоні, картоні біло-сірому, біло- білому, мікрогофрі, гофрі, крафт картоні різниих товщин.

        Друкуємо коробки крихітних та великих розмірів.

   Для того, щоб створити упаковку, яка потрібна саме Вам, працюємо за такою схемою:

    • Ви приносите товар (або вказуєте для якого це товару потрібно),  а ми, враховуючи усі          нюанси, підбираємо папір, форму, розміри, інші деталі.

       В результаті, Ви отримуєте те, що потрібно і підходить саме Вам за вигідною ціною. А, виготовивши висічну форму, можемо створити коробку неординарної форми.

   Якщо товар піддається механічним, температурним впливам додамо матову чи глянцеву ламінацію.

  Пропонуємо оздобити коробки конгревом, тисненням чи вибірковим лаком. Це допоможе не тільки покращити зовнішних вигляд, але й привернути увагу клієнтів.

 

     У нашому блозі багато корисної і класної інформації про упаковки. Отож, читай за посиланням. Більше не потрібно думати” а що ж саме мені треба”, “а чи сподобається клієнтам”. Ми організували все так, щоб новенька поліграфія була лише в радість!  Чекаємо на дзвінок 0684556605.

 

Secured By miniOrange