Дизайн новорічної відкритки – як привітати клієнтів і партнерів

Дизайн новорічної відкритки – як привітати клієнтів і партнерів

     Напередодні Нового року і Різдва вітати партнерів і клієнтів із зимовими святами – важлива традиція і правило ділового етикету. Свята – чудова нагода продемонструвати високу корпоративну культуру, надійність компанії, уважне ставлення до людей, з якими налагоджуються ділові відносини. Гарно створена і вчасно надіслана новорічна листівка приємно здивує партнерів і клієнтів, нагадає про важливі результати вашої співпраці.

 

     Незважаючи на те, що сучасні організації в більшості випадків для внутрішніх і зовнішніх комунікацій використовують електронну пошту, багатьом приємніше отримати гарну паперову листівку. Такий спосіб привітання стає рідкістю і цінується більше на тлі популярності електронного листування і відсутності особистого контакту.

 

     Навіщо компанії надсилати корпоративні відкритки?

 

     Першочергова мета компанії, звісно ж, проявити увагу до клієнтів і партнерів. З іншого боку – це інструмент маркетингу. Відправляючи листівку від імені компанії, ми ніби ненароком нагадуємо потенційним і наявним клієнтам про наше існування. Так, це не пряма реклама. Новорічна листівка – це не заклик до прийняття моментального рішення про покупку, це швидше спосіб закріплення іміджу, популярності бренду в свідомості споживача. Відповідно, мета – бути побаченим, запам’ятатися.

 

     Ідея новорічної відкритки

 

     З чого почати розробку корпоративного привітання? Звісно ж, з ідеї. Проте таке очевидне завдання виявляється зовсім непростим. Часто компанії беруть за ідею очевидні новорічні рішення і в результаті ми отримуємо безліч відкриток-двійників. Дуже часто траплялися листівки, що зображують Санту з мішком, повним того, чим торгує компанія. Наприклад, якщо компанія працює на ринку витратних матеріалів для принтерів, мішок буде неодмінно сповнений картриджів. Якщо це постачальник канцелярських товарів, Санта буде щедрий на пачки паперу, олівці і лінійки. Часто зустрічаються листівки у вигляді ялинкової гілки з кулькою, на якій красується логотип компанії.

 

     Таких очевидних новорічних ідей потрібно уникати, адже подібні дизайни «під копірку» – це, звичайно, зовсім не те, що нам потрібно. Спробуйте підійти до ідеї креативніше і знайти неочевидні рішення для свого новорічного дизайну.

 

     Яким повинен бути дизайн корпоративної відкритки?

 

     Перше, на що звертають увагу при отриманні новорічного привітання, – це його дизайн. Навіть найоригінальніше побажання важливо красиво піднести.

 

  • Оздоблення.

 

     Кілька років тому популярними були відкритки із золотим тисненням, блискітками, художніми шрифтами і опуклими буквами. Зараз актуальний мінімалізм і більш лаконічний стиль. Популярними також стають листівки «під ручну роботу» з використанням екологічних матеріалів (крафтового паперу, мотузки). Така листівка дасть зрозуміти клієнтові або партнерові, що ви ретельно підійшли до вибору святкової відкритки.

 

  • Фірмовий стиль.

 

     Безліч компаній у створенні листівок робить найпоширенішу помилку – оформлює відкритку без використання свого фірмового стилю. У багатьох сучасних організаціях розроблений спеціальний внутрішньокорпоративний документ – брендбук, який містить розділ гайдлайн, що регламентує використання основних елементів фірмового стилю бренду (логотипу, поєднання кольорів і т.д.). Вони обов’язково повинні бути присутні на святкових листівках і новорічній упаковці подарунків від компанії.

 

  • Текст

 

     У новорічній листівці зовсім необов’язково поміщати великий текст – досить побажати всього найкращого, висловити надію на подальшу плідну і взаємовигідну співпрацю. Бажано, щоб тексту було небагато і щоб він по можливості був щирим і оригінальним.

 

     Друк корпоративних новорічних відкриток

 

     Подарунки та листівки краще замовляти заздалегідь, щоб зайвий раз не нервувати через несвоєчасну доставку напередодні свят. Компанія Бест Друк із задоволенням допоможе вам з підготовкою корпоративних святкових відкриток. У нас можна замовити виготовлення відкритки з нуля: від дизайну, до експертного підбору матеріалів і якісного друку. Зателефонуйте до нас 068 455 66 05 або оформіть замовлення онлайн.

Залишити відповідь

останні новини

Secured By miniOrange