Календар виконує не лише практичну та естетичну функцію – він несе вагоме іміджеве навантаження. Призначення календаря спрямоване не лише всередину компанії – для зручності і задоволення працівників, а й назовні – для формування або підтримки важливих корпоративних зв’язків.

     Ми виготовляємо кишенькові, настінні та настільні календарі.

    Щодо кишенькових календарів, то виготовляємо їх на крейдованому папері. Для оздоблення використовуємо ламінацію, тиснення, конгрев, скруглення кутів. Для виготовлення календариків проопонуємо два види друку: цифровий або ж офсетний. Це залежить від тиражу. Робимо тиражі від   100 шт, проте вигідно замовляти від 1000 шт.

      Настінні календарі є квартальні,  перекидні та неперекидні.

     Матеріалами  для основ квартальних календарів зазвичай є картон, палітурний картон або ж крейдований папір. Для додаткової міцності використовуємо ламінацію, яка може бути різної товщини. Календарна сітка є стандартна ( чорно-червоні кольори) або ж може бути індивідуальна (кольори за вашими побажаннями).Для квартальних календарів кількість рекламних полів та кількість пружин від 1 до 3. Для зручності і додаткового оздоблення пропонуємо віконечко для дати. Для того, щоб уникнути розривів та пошкоджень біля  “кріплення” використовуємо люверс або рігель. Друкуємо тиражі від 5 шт, проте вигідно замовляти від 100 штук.

     Настінні перекидні можуть бути різного формату, від А2 до А4.  Щодо матеріалів, то використовуємо картон або крейдований папір. Ламінація, конрев, вибірковий лак, тиснення та висічка  чудово доповнять дизайн календаря. Аркуші кріпляться між собою на пружину. Виготовляємо від 5 шт, але вигідно замовляти від 100 штук. Настільні є перекидні, неперекидні (гірка) та плакати.

        Матеріалом для неперекидних календарів є  крейдований папір, картон чи палітурний картон.

    Товщина паперу може бути різною, зазвичай використовуються більш “товстіші” матеріали для міцності. Щоб надати календарю більш естетичного вигляду та міцності, пропонуємо нанесення ламінації. Найчастіше виготовляємо розміром 20*10 в складеному вигляді.

     Настільні перекидні друкуємо на крейдованому папері, картоні або ж палітурному картоні. Зазвичай виготовляємо на пружину, яка кріпиться до основи. Розміри 20*10 стандартні, проте можуть бути індивідуальні.

    Настільні календарі можна оздобити блоками для записів та стікерами, які можуть бути різних форм та розмірів.

        Виготовляємо від 10 шт , проте вигідно замовляти від 100 штук.

     Календарі є чудовим елементом індивідуального стилю та подарункової айдентики.

 

Цікаві дизайни та нотки натхнення можна знайти у статті нашого блогу Календарі: Як змусити час працювати на вас? Замовлення на календарі вже стартували, , телефонуйте, щоб замовити свій 0684556605.

 

Secured By miniOrange