Фірмовий блокнот – це не тільки зручний у використанні інструмент-помічник, а й прямий носій реклами, який працює на імідж вашої компанії. Такі блокноти можна використовувати не лише за прямим призначенням – на додачу до всього це приємний подарунок або сувенір.

         Ми пропонуємо два види виготовлення блокнотів : офсетним друком та цифровим друком.

        Офсетним друк- підходить для тих, хто замовляє великі партії блокнотів, наприклад, для своїх співробітників, клієнтів або партнерів, тобто у корпоративних цілях.

        Цифровий друк– це рішення, яке пропонує більш швидший термін друку, проте не дозволяє виготовляти великі тиражі.

             Щодо тиражу, то найбільш популярним є формат А4, А5 та А6. Але виготовити блокнот індивідуальних розмірів чи іншого формату- буде так само легко.

     Говорячи про друк, то кількість кольорів на Ваш вибір, односторонній чи двосторонній- обирати також Вам. Оптимальна кількість аркушів 50, проте може бути яка завгодно. Від кількості аркушів напряму залежить, яке саме кріплення буде використовуватись. Варіанти кріплень: на пружину ( ідеально для тих, хто часто “вириває” сторінки, або ж для перфекціоністів, які люблять, щоб кожна сторіночка була ідеально рівна); на скобу (для робочих зошитів або ж записників  ); на біндер ().

      Матеріали, на яких друкуємо:

    • для обкладинки — це крейда 300г чи 350 г, сплендоргель 340 г, картон 215 г;
    • для серединки – це офсет 80 г, 100 г, 120 г чи 160 г. Якщо Вас цікавить інший матеріал- не проблема! Виготовимо!

      Тиражі від 10 шт, проте вигідніше друкувати одразу від 100  шт.

     Ну, а далі інформація, яку найбільше люблять наші клієнти. Дівчата, хлопці, чоловіки, жінки, власники великих компаній, чи стартапери.

     Так, далі про оздоблення- ламінація, конгрев, тиснення, вибірковий лак чи скруглені кути.  З нами Ви теж станете #блокнотозалежні.

 

    Ну, а про 10 причин завести блокнот і звести всі свої сумніви нанівець, читайте у нашому блозі за посиланням. А після, дзвоніть нам, і обeремо “Ваш блокнот”. До речі, такі красиві стікери виготовляємо, які класно підійдуть, щоб “розбавити” сторіночки ділових записів. Записуйте номери 068 455 66 05 і кажіть “хочу блокноти”. Все чекаємо, ні слова більше.

 

Secured By miniOrange