Стиль проявляється в деталях: як брендовані блокноти впливають на імідж компанії?

Стиль проявляється в деталях: як брендовані блокноти впливають на імідж компанії?

     Делікатне нагадування про вашу організацію, можливість створювати позитивний імідж, шанс знайти нових партнерів і ділових колег – фірмовий логотип, нанесений на предмети щоденного офісного вжитку, грає роль секретного агента на сторожі успіху бізнесу будь-якого масштабу.

 

     Імідж – основа для кожної компанії. Від нього залежить довіра і лояльність клієнтів та ділових партнерів. Імідж компанії складають безліч факторів: це і ділова репутація, і позиціонування на ринку, і яскравий та впізнаваний брендинг. Один з методів демонстрації іміджу компанії в бізнес-середовищі – це брендовані корпоративні подарунки, такі, здавалося б, дрібнички, як ручки, блокноти, папки. Люди діла не нехтують дрібницями, вони змушують їх працювати на себе. Нанесення логотипу компанії на різні товари – це спосіб підвищити впізнаваність в професійних колах, збільшити лояльність, висловити цінності компанії.

 

     Найпопулярнішим носієм корпоративного стилю є щоденники з логотипом. Їх замовляють як подарунки для партнерів і клієнтів, а також для користування співробітників самої компанії.

 

     Корпоративний блокнот: в чому переваги?

 

     Блокноти, як і інша продукція для нотаток і планування – щоденники, планінги, мають ряд переваг перед іншими носіями корпоративного стилю:

 

 • Записник – обов’язковий аксесуар для співробітників офісів. Блокнот з логотипом компанії – це тісний контакт з вашим брендом 365 днів на рік.

 

 • Найменування і логотип бренду, нанесені на блокнот, сприяють формуванню впізнаваності організації, допомагають направити потенційних клієнтів на сайт і вселяють упевненість в якості та серйозності компанії.

 

 • Саме блокнот – річ для важливих робочих чи особистих записів, демонструє цінності, які позитивно впливають на імідж будь-якої компанії: пунктуальність, організованість, надійність, серйозне ставлення до роботи, повага до свого та чужого часу.

 

 • Якісний блокнот відомого бренду – це іміджевий аксесуар, який здатний підкреслити успішність і високий статус.

 

 • Логотип, нанесений на блокнот у відповідності до брендового стилю, виглядає вишукано і презентабельно. Гарна і практична річ – приємний подарунок з приводу і без нього для співробітників або навіть конкурентів.

 

 • Коли кожен із співробітників користується корпоративним блокнотом з логотипом, це об’єднує команду, допомагає розвивати корпоративну культуру.

 

     Які бувають види корпоративних блокнотів?

 

     Брендовані аксесуари, як ненав’язливий піар власної компанії, – це не просто легковажні дрібнички з логотипом, вони є носієм іміджу вашої компанії. Продукція повинна відповідати рівню вашого бізнесу, ненав’язливо нагадувати про престиж і статус організації, вказувати на добротність і грунтовність. Спрацьовує тригер – солідний корпоративний презент вручає діловий партнер, якому можна довіряти, адже він впевнено стоїть на ногах, якщо з легкої руки дарує речі представницького класу. Тому якщо у вас виникає потреба замовити друк корпоративних блокнотів, звертайте увагу на їх види і матеріали виготовлення.

 

     Блокноти бувають:

 • Різних форматів. А4, А5 та А6 – найпоширеніші, проте ви можете вибрати індивідуальний формат.
 • З різними варіантами кріплень: на пружину ( можна легко виривати сторінки з нотатника); на скобу (для робочих зошитів або ж записників), на проклейку.
 • З одностороннім чи двостороннім друком аркушів.
 • З різними елементами дизайну – вибірковий лак, ламінація, конгрев, тиснення, заокруглені куточки.
 • З різною твердість обкладинок і матеріалом внутрішніх сторінок.

 

     Дрібниці в житті, а саме корпоративна продукція з лого, бере верх над дрібницями життя – монотонністю і одноманітністю трудових буднів. Таким чином ваша компанія формує довіру майбутніх партнерів та клієнтів.

 

     Де замовити друк блокнотів?

 

     Замовити друк корпоративних блокнотів з логотипом компанії ви можете на нашому сайті. Спеціалісти Бест Друк нададуть безкоштовну консультацію і допоможуть вам вибрати формати, дизайн і порекомендують матеріали, які підійдуть саме вашій компанії. Зателефонуйте до нас 068 455 66 05 або оформіть замовлення онлайн.

1 коментар

  Залишити відповідь

  останні новини

  Secured By miniOrange