Фірмові папки– важлива складова фірмового стилю і, як результат, корпоративної культури.

       Папка – не лише канцелярський атрибут, який робить офісне життя більш зручним та впорядкованим. Це також важливий елемент комунікації із зовнішнім оточенням компанії: партнерами, клієнтами, інвесторами. І такий елемент має в собі вагоме іміджеве завантаження. Тож папка повинна привертати увагу, додавати компанії впізнаваності та унікальності, працювати на бренд.

        Ми пропонуємо Вам виготовлення палітурних та картонних папок.

    Найбільш поширеними форматами папок є А3, А4, А5 та А6 формат, проте можливі замовлення індивідуальних розмірів.

   Виготовляємо папки на крейдованому папері, картоні та палітурному картоні.

      Говорячи про друк, то кількість кольорів напряму залежить від Ваших побажань. Це може бути як і друк в один колір, так і повноколірний.

    Для кріплення аркушів всередині папки пропонуємо використати сегрегатор, який може бути різної товщини та містити різну кількість кілець. Щоб надати папці більш естетичного вигляду та міцності, пропонуємо додати ламінацію. Односторонню, двосторонню, матову, або ж глянцеву. Товщина ламінації — на Ваш вибір.

     Для виготовлення папок нестандарних форм- застосовуємо висічку. Саме висічка допомагає втілити в життя, найкреативніші ідеї. А бігування дає можливість виконати усі потрібні нам згини на папці. Вибірковий лак, тиснення, конгрев – додадуть вишуканості.

     Щодо тиражів:

    • Палітурні папки- можливе замовлення від 10 шт, більш вигідно замовляти від 100 штук.
    • Картонні папки- можливе замовлення від 50 шт, більш вигідно замовляти від 300 штук.

     Для ще більшої зручності та практичності можна додати конверт чи місце під візитку.

 

Якщо все ж виникає питання НАВІЩО ДРУКУВАТИ ПАПКИ В ФІРМОВОМУ СТИЛІ? – у нас є чудова стаття у блозі, яка додасть ще більшого бажання замовити. Час прочинання: 7 хвилин.

 

Опісля, чекаємо на Ваш дзвінок 068455 6605. Для тих, хто не “любить говорити по телефону”. Відправляйте усі необхідні дані на нашу пошту.

 

Secured By miniOrange