Навіщо друкувати папки в фірмовому стилі?

Навіщо друкувати папки в фірмовому стилі?

     Клієнти поділяються на три категорії: перші навідріз відмовляються друкувати фірмові папки. Другі – роблять це “бо бачили такі папки у своїх конкурентів”. І лише третя група розуміє, як цим правильно користуватися. Саме ці люди  – лідери на ринку, які послуговуються вірними інструментами щодо просування свого бренду.

 

     Ми вирішили збільшити кількість людей, які розуміють, що друк власних, корпоративних папок –  це важливий крок в комунікації з клієнтами. Тому й створили цей допис, який відповість на запитання “навіщо друкувати папки в фірмовому стилі?”.

     Насправді, причин більше ніж здається на перший погляд. Ми відібрали п’ять базових, які змусять Вас повірити в ефективність друку папок в фірмовому стилі.

Друк папок в фірмовому стилі підвищує рівень корпоративної культури

     Символіка організації – невід’ємний атрибут корпоративної культури. Саме тому так важливо дбати про те, щоб Ваш фірмовий стиль використовувався на поліграфії, яка знаходиться у межах офісу. Доведено, що працівники краще взаємодіють із тією канцелярією, яка подобається їм візуально. І якщо подбати про те, щоб Ваші папки для документів були якісно надруковані – їх наповнення відповідатиме друку та завжди залишатиметься акуратним та скрупульозно посортованим ?

Можливість закцентувати увагу на бренді

     Коли така папка потрапляє у руки клієнта – будьте впевнені, що стиль та лого Вашої компанії будуть відтворюватися в його пам’яті не один раз. Цей прийом додасть Вам постійних клієнтів.

Створює Ваш імідж, який працює навіть тоді, коли Ви про це не думаєте

     Що можна подумати про компанію, яка дбайливо відноситься навіть до паперів, які знаходяться в акуратних папках? Що про інші сфери діяльності ця компанія турбується ще більше!

Багатофункціональність

   Окрім того, що вони переходять із рук в руки, забезпечуючи рекламу, цей вид поліграфії забезпечують впорядкованість документів.

     До того ж, із якісним друком та вдалим дизайном – Ваші папки виглядатимуть презентабельно та естетично.

Вдале перше враження

     Факт: документи передані клієнтам у папці з лого компанії піднімають довіру до компанії на 30%.

  Бажаєте перевірити? Тоді мерщій телефонуйте нам! Пишіть у месенджерах чи соцмережах. Або залишайте заявку на сайті.

     Ідеальні папки ближче, ніж Ви думаєте ?

Залишити відповідь

останні новини

Secured By miniOrange