Хіба ж не приємно вести записи у щоденнику з логотипом власної компанії, виконаному у фірмових кольорах з усіма елементами корпоративного стилю на сторінках? Далеко в минулому залишились ті часи, коли офісне та канцелярське приладдя не несло на собі відбитку фірмового стилю. Тепер це обов’язковий атрибут за замовчуванням для кожної компанії, яка поважає себе, своїх працівників, партнерів, клієнтів та слідкує за власним іміджем.

     Ми виготовляємо щоденники  формату А4, А5, А6 чи будь-якого потрібного Вам. Кількість аркушів залежить від Ваших побажань та потреб. Кріпиться щоденник на пружину, на скобу або ж на проклейку.

       Друкуємо датові та недатовані, можемо зробити кілька аркушів в іншому стилі для розділення по розділах.

   Для обкладинки використовуємо палітурний картон, шкірзам, палітурний картон з паролоном, дизайнерські картони, оксамит, ламінований папір.

      Матеріалом для серединки зазвичай слугує офсетний папір, або мюнкен (білий чи бежевий). Товщину аркушів обираємо щодо Ваших побажань.

      Кожен, замовляючи щоденник хоче ,щоб це було  щось унікальне, “чіпляюче”, тому на допомогу приходить оздоблення. Тут фантазія може дати собі волю. Починаючи з глянцевої чи матової ламінації, скруглення кутів, тиснення, вибіркового лаку і закінчуючи конгревом. Для зручності додамо закладочку і резиночку будь-яких кольорів.

     До речі, кілька тижнів тому у нас з’явилось просто мегабагато класних паперів, картонів. Ви бачили наш оксамитовий папір? А наші шкірзами? А який в нас є папір жовтогарячого кольору. А ще… ну все нас понесло. Загалом, з нашими планерами осінню хандру як рукою зніме. І пам’ятайте, з креативними щоденниками, і самому хочеться креативними.

 

Чекаємо на Ваш дзвінок, 0684556605.

 

Secured By miniOrange