Наклейки – це формат, який пропонує безліч переваг. Вони надзвичайно практичні та легкі у застосуванні. Їх можна використовувати будь-де, а головне – будь-як, якщо підходити до справи творчо, оригінально і з фантазією.

    Щодо формату – то виготовимо Вам від “наклеєчки” до наклеїїїшщщща”. Або ж простими словами — потрібного Вам розміру. За потреби допоможемо підібрати оптимальний саме для Вас.

    Ми виготовляємо наклейки сольвентним та екосольвентним методом друку. Пропонуємо виготовлення  на самоклеючій плівці та самоклеючому папері.

     Перевагами самоклеючого паперу є хороша вартість, кожна наклейка розміщується  окремо — це зручно у користуванні, проте цей матеріал не вологостійкий та важко демонтується.

      Самоклеюча плівка має високу міцність, стійка до зовнішніх впливів, перепаду температур, несприятливих погодніх умов.  Не залишає слідів клею на поверхні, а отже її буде дуже легко демонтувати. За допомогою монтажної плівки можна нанести навіть найдрібніші деталі на поверхню.

     Наклейки на плівці використовують для вітрин магазинів, вікон автомобілів,будинків, торгових центрів, на косметичні або інші види засобів. Наклейки використовують “як стікери” на ноутбук, в якості  подарункової айдентики клієнтам. А отже, стануть чудовим “нагадуванням” клієнтам про Вас.

      Самоклеюча плівка має широку гаму кольорів, може бути металізована, дзеркальна, прозора.

       Для прозорої плівки краще обирати  насичені, яскраві кольори (білі і світлі відтінки мають низьку видимість).

      За допомогою плотерної порізки створимо наклейки найцікавіших форм. Це можуть бути малюнки, візерунки, окремі деталі, написи — все те, що Ви бажаєте!

       Для того, щоб додати наклейкам міцності та надійності пропонуємо нанесення ламінації ( матової чи глянцевої).

       Готові наклейки  розміщуються на рулоні, або ж  кожна окремо. Лише уточніть, як потрібно саме Вам.

         Друкуємо тиражі від 1шт.

        Кольори друку  — надрукуємо як і в один колір, так і в усі кольори веселки, і навіть більше.

      Якщо у Вас виникають питання “А для чого нам ті наклейки?” То наступна інформація для Вас. Перше — при виборі нових засобів, які товари  привертають Вашу увагу першими? До моменту, коли Ви не знайомі з брендом зовсім.

    І ще одне, не так давно Coca-Cola “випустила” пляшки з наклейками, де були імена людей, цікаві написи.  Пам’ятаєте цей ажіотаж? Як думаєте, з чим це пов’язано?

 

Багато корисної інформації можна знайти у статті нашого блогу 7 КРЕАТИВНИХ СПОСОБІВ ВИКОРИСТАТИ НАКЛЕЙКИ ДЛЯ ВАШОЇ РЕКЛАМИ. Читайте за посиланням!

 

То Ви уже готові зробити замовлення?

Телефонуйте і оберемо щось для Вас  068 455 66 05.

 

Secured By miniOrange