10 причин завести блокнот

10 причин завести блокнот

      Ні для кого не секрет, що блокноти – це лідер поліграфічної продукції.  Великі, стандартні, зовсім крихітні. На скобах, пружинах, клеї. В клітинку, щоденники, скетчбуки… Вони різні. Яскраві, монохромні, презентабельні. І кожен з них – це мистецтво.

     Важко знайти людину, яка не фанатіє від блокнотів. Але якщо це Ви – прочитайте наш допис. Бест-Друк підготував 10 причин полюбити блокноти.

  1. Реклама

     Розпочнемо ми із того, що блокноти – універсальна річ в багатьох аспектах. Тому ними не просто зручно користуватися, але й важливо виготовляти самостійно, просуваючи свій бренд.

     Розміщуючи на блокнотах своє лого, – Ви створюєте активний та продуктивний канал реклами, який буде поруч із Вашими клієнтами щодня.

2. “Звільняє” голову

     Загальновідомий факт: коли ми описуємо свої думки, послідовність дій на день або просто конспектуємо розмову – наша свідомість вивільняється.  Це допомагає сконцентруватися та зосередитися на пріоритетних та найважливіших справах. Ви працюєте, виконуєте сотні задач, вирішуєте безліч запитань, але все це “не забиває” голову.

     Виготовити та завести іменний блокнот для того, аби розслаблятися та давати собі час на перепочинок від думок, мабуть, одна із найкращих ідей.

3.  Записати контакти

     Звісно, Ви можете сказати, що ми вже давно живемо в часі електронних технологій, в якому наші гаджети здатні самостійно визначати номери та адреси наших друзів чи знайомих. Але як часто бувають неприємні ситуації з розрядженими телефонами, збоями програм, форматуванням пам’яті… Запевняємо, з блокнотами такого точно не відбудеться. Тому записувати в них всі необхідні контакти – ще один привід завести блокнот.

4. Щоденник

     Трекайте свій час. Плануйте події. Записуйте щоденні завдання. Блокнот – це вірний спосіб нічого не забути та стати майстром пунктуальності та організованості.

5. “Щоденник одного речення”

         В ньому Ви щодня можете залишати лаконічні нотатки на різноманітні теми, які Вас хвилюють.

     Таке застосування блокноту замінює півгодину розмову по телефону із друзями та дозволяє з часом проаналізувати свій емоційний стан чи просто нагадати про ключові події в житті.

6. Створюйте “ранкові записи”

    “Ранкові сторінки” стали популярні після виходу в світ книги “Шлях митця”. Суть цієї процедури полягає в тому, аби щоранку виділяти час для нотування своїх думок.

     Це суперпросто, адже достатньо перенести на папір весь свій потік свідомості. За ідеєю, це допоможе не лише раніше прокидатися, але й наблизить Вас до істинних бажань.

7. Ваш мобільний скетчбук  

     Леонардо да Вінчі мав звичку носити з собою блокнот, куди б він не йшов. Там він робив скетчі людей, тварин, архітектури та предметів, які він бачив навколо себе. Його ескізи підкріплювалися думками та спостережннями про навколишній світ.

      Ця звичка дозволяє зафіксувати швидкоплинні ідеї, реалізувати та покращити їх з часом.

8. Цитатник

         Прочитані нами речі просто забуваються та витісняються рутинними справами. Але є вихід!

     Блокнот-цитатник – ще один універсальний спосіб заповнити корисною інформацією чистий блокнот. Особливо актуальним він буде для тих, хто фанатіє від книг або текстів пісень. Так просто зібрати в одному місці всі моменти, які мотивують, веселять чи просто відповідають Вашому стану.

9. Словник

     Записуйте незнайомі слова. Перечитуйте їх та вивчайте разом із зручним блокнотом, який завжди буде під рукою!

10. Трекер витрат 

     Ще одне застосування, яке допоможе Вам економити кошти та слідкувати на що і коли Ви витрачаєте.

     Звісно, це тільки невеликий список того, що можна вигадати! Ви можете комбінувати перелічені ідеї, або зробити місце для записів своїх мрій та викреслювати ті, які вже здійснилися. Спробуйте записувати рецепти екзотичних страв. Найближчі плани. Список країн, які мрієте відвідати.

Ідей безліч! І для всіх них є одне рішення – зручний та якісний блокнот!

Залишити відповідь

останні новини

Secured By miniOrange