Які бувають види календарів і в чому різниця?

Які бувають види календарів і в чому різниця?

     На сьогоднішній день календар вважається одним з найбільш популярних варіантів поліграфічної продукції. Причина в тому, що крім естетичної функції, він також виконує основну – відображення числа місяця і дня тижня. Незважаючи на те, що в більшості випадків ми використовуємо телефони або ноутбуки для того, щоб спланувати свій день, традиційні календарі також залишаються відмінним сувеніром або подарунком. Саме тому вони розташовуються як в житлових будинках, так і в офісах великих компаній. Правильно оформлений макет даних виробів дозволяє створити не тільки функціональний і корисний календар, а й ефективний вид рекламної поліграфії.

 

     Види календарів

 

     На сьогоднішній день виділяють такі види друкованих календарів:

 

  • Відривний календар. Не дуже поширений в даний час варіант. Дані вироби розміщують найчастіше на стіну. Вони складаються з листів, кількість яких дорівнює кількості днів у році. При настанні кожного нового дня попередній лист календаря відривається, завдяки чому можна стежити за датою.

 

  • Перекидний. Такі календарі найчастіше встановлюються в офісах на робочих столах. Вони дозволяють моментально дізнатися поточну дату і складаються з декількох листів на пружині. Кожен лист перевертається при переході на новий місяць.

 

  • Настільний календар. Такий вид календаря створюється для того, щоб його було зручно поставити на робочий стіл. Настільний календар типу «хатинка» має блок, що складається з 6 або 12 аркушів. Як кріплення може використовуватися пружина. В такому форматі календар може відображати день, тиждень, місяць. Календарі «пірамідки» мають 3 бічних сторони і одна з них відіграє роль підставки.

 

  • Настінний календар є не тільки функціональним предметом, а й також елементом декору. Він може розмішуватися як в житлових, так і промислових або офісних приміщеннях.

 

  • Плакат. Дизайн календаря даного типу є найбільш простим, а сама продукція – найдешевшим варіантом.

 

  • Квартальний. Містить 4 листка А4, відрізняється від інших видів календарів тим, що він дозволяє одночасно бачити три місяці: минулий, нинішній і наступний.

 

  • Кишеньковий календар. Друк даного типу поліграфічної продукції характеризується невеликим форматом. Завдяки цьому виріб легко поміщається в кишеню піджака або маленьку дамську сумочку.

 

     Формат календарів

 

     Що стосується формату календарів, то він залежить переважно від того, в яких цілях і де саме буде використовуватися виріб. Найчастіше друкарні пропонують стандартні розміри.

 

     Перекидні календарі найчастіше мають розміри 20х15 см. Однак в залежності від особистих уподобань замовника, друк календарів такого плану може значно змінюватися. Що ж стосується настінних календарів, то їх друк виконується на аркушах найрізноманітніших форматів, починаючи від А5 і закінчуючи величезним листом формату А1. Однак найпопулярніші формати календарів такого виду – лист А3 і А2. Це традиційні календарі-плакати, які часто розміщують в квартирах. Квартальні календарі зазвичай мастять в собі 4 листи А4 формату по 3 місяці на кожному.

 

     Матеріал для виготовлення календарів

 

     У виготовленні календарів використовуються різні матеріали. Вибір матеріалів зазвичай залежить від виду календаря.

 

     Для квартальних календарів в якості основи використовується картон, палітурний картон, крейдований папір. Додатково можна заламінувати виріб, щоб підвищити його міцність. В ролі кріплення для таких календарів використовується пружина.

 

     Настінні перекидні календарі виготовляються з крейдованого паперу або картону та кріпляться між собою пружиною.

 

     Для настільних календарів використовують картон, палітурний картон або крейдований папір, в залежності від виду календаря (перекидний чи неперкидний). Перекидні календарі також кріпляться на пружину до основи.

 

     Останнім часом популярності набувають календарі на кашированій основі. Такі вироби мають стильний і сучасний вигляд. Це може бути, до прикладу, настільний календар з записником, що виглядає солідно і дорого.

 

     Щодо оздоблення календарів – можна замовити тиснення, конгрев, ламінацію, вибіркове лакування та висічку. Ви можете також замовити додаткові елементи, як віконечка для дати.

 

     Друк календарів

 

     Перш, ніж замовити друк календарів, слід вивчити всі аспекти щодо даної поліграфічної продукції. Професіонали Бест Друк допоможуть вам втілити всі ваші ідеї і вимоги. Головне – підібрати якісний папір для виробів і ретельно продумати макет календаря. Тільки в такому випадку ви отримаєте максимально ефективну і привабливу продукцію, користуватися якою люди зможуть протягом цілого року. Наші експерти нададуть вам безкоштовну консультацію і допоможуть з вибором виду і формату календаря а також з підбором матеріалів і розробкою дизайну календаря. Зателефонуйте до нас 068 455 66 05 або оформіть замовлення на сайті.

Залишити відповідь

останні новини

Secured By miniOrange