Важливою та невід’ємною складовою фірмового стилю будь-якого закладу готельно-ресторанної сфери є меню.

      При розробці та виготовленні меню важливо розуміти, що воно є основою фірмового стилю, а тому має не просто органічно його продовжувати, але й задавати тон його розвитку. Меню потрапляє до рук кожного відвідувача, без виключення. Чому б не презентувати свій бренд у всій красі? Адже це прямий інструмент продажів, прямий канал заохочення.

       Ми пропонуємо виготовлення меню на таких матеріалах:

    • Крейдований папір – це можливість використання повноколірного друку, яскравих фото. Для закладів, де “хочеться їсти прямо з картинки”.
    • Картон – це поєднання практичного матеріалу та високоякісного друку.
    • Палітурний картон – це можливість виготовити надійне, міцне та вишукане меню. Ідеально для таких же надійних закладів.
    • Крафт – це завжди щось стильне і цікаве . Для закладів у стилі лофт – просто маст хев.

       Формат меню — А3, А4, А5, або той, який потрібен саме Вам.

      При оздобленні меню насамперед потрібно врахувати “стиль” та концепцію закладу.

     Пропонуємо використати тиснення, конгрев, вибірковий лак, висічку. При правильно підібраних елементах оздоблення меню стане ще більш гармонійним.

      Для того, щоб “продовжити життя меню” рекомендуємо додати ламінацію, яка може бути матова, або ж глянцева. Використання ламінації захисть від пролитих напоїв чи механічних пошкоджень.

      Зазвичай клієнти обирають кріплення меню на скобу, проте для меню  з великою кількістю аркушів пропонуємо також проклейку на біндер або ж кріплення на пружину.

        Тиражі від 10 штук, проте вигідніше замовляти одразу від 100 штук.

 

Маємо чудовий засіб проти Ваших вагань, лише зателефонуйте нам 0684556605. А там, кілька днів і новенькі меню вже у Вас.

 

Secured By miniOrange