Візитки » Бест Друк

Візитки

У звичному розумінні візитна картка – це невеличкий рекламний носій, що містить в собі лаконічну інформацію, найбільш вагому і достатню для загального уявлення про фізичну, юридичну особу або підприємство. Проте в сучасному бізнессередовищі візитки виконують не тільки інформаційну функцію.

При діловому знайомстві обмін візитними картками обов’язковий, і якщо хто-небудь з учасників зустрічі не залишив свою візитку, це подекуди розцінюється партнером як зневага або небажання підтримувати контакти. Важливо, щоб про вас не просто згадали, а й повязали з вами позитивне враження. Саме це і є задача вашої візитної картки в руках партнера або клієнта.

Сьогодні візитка – невід’ємна складова іміджу ділової людини. Тому у візитної картки як носія реклами та інструменту налагодження зв’язків є багато додаткових функцій: демонстрація можливостей її власника, підтримка іміджу та статусу, представницька функція, посвідчення особи, супровід ділових контактів (наприклад, при відправленні подарунка, квітів, запрошення і т.д.). Візитка є незамінною складовою в рамках презентації, виставки або іншого ділового заходу та служить ненав’язливим нагадуванням про вашу компанію. Саме такі багатофункціональні візитки і створюють у Бест Друк.

Унікальна і приваблива візитна картка вселяє більшу довіру до її власника, а іноді навіть заслуговує почесне місце в візитниці одержувача. Таким чином, успіх ділового спілкування значною мірою залежить від якості виконання і дизайну вашої візитки. Візитні картки і вміння ними користуватися – підтвердження вашого іміджу, і забуваючи про ці правила, ви ставите під загрозу не тільки свою ділову репутацію, а й репутацію вашого підприємства.

Про різноманіття візиток можна говорити довго: паперові, пластикові або з дизайнерського картону, виконані з використанням різних технологій – тиснення, висікання, конгреву, вибіркового лаку, округлення кутів та й багато іншого. Друк візиток – тонка й відповідальна справа, яка вимагає не тільки професійного виконання, а й творчого та стратегічного підходу. Саме це і пропонує Бест Друк.

Бажаєте надрукувати Візитки вашої мрії?
Заповніть форму та ми надрукуємо все, що Ви забажаєте

5 причин, чому нас обирають
і рекомендують

50% наших клієнтів приходять
за рекомендацією
Ми поважаємо Ваші «дедлайни»
та намагаємося виконувати замовлення у встановлений термін.
Ми креативна команда, яка
робить професійний дизайн
Ми маємо все необхідне
обладнання для створення
якісної поліграфії, тож про-
понуємо Вам зручний сервіс
та низькі ціни.
У нашій команді
є професійні технологи
тому ми можемо виконати замовлення будь-якої складності