Ми, мабуть, не перші, хто нагадує Вам, що рік стрімко підходить до свого завершення. А це означає, що прийшов час замислитися про атрибутику, яка супроводжуватиме наступний рік. Найбільш яскравою в цьому плані є календарна продукція, яку не варто скидати з рахунків навіть попри шалену популярність телефонних та онлайн календарів.
З чого все розпочалось?
Перший в світі календар виник в стародавньому Єгипті. Причиною його виникнення були розливи Нілу, які спостерігалися в один і той же час з інтервалами, які дорівнюють сучасному році. Повені топили урожаї, тож для успішного ведення господарства необхідно було передбачати розливи річки з прийнятною точністю.
Для кожного народу створення свого календаря виявляється складним завданням. Більшість – намагалися пов’язати його сітку з рухом небесних тіл, але оскільки місячний і сонячний цикли не співпадають, виникали проблеми. Для усунення плутанини главам держав доводилося проводити календарні реформи. Так були змушені поступити римський імператор Гай Юлій Цезар, його племінник імператор Август, римський папа Григорій XIII. Щоразу літочислення починалося по-новому, так як колишній цикл зрушувався.
Стародавні римляни вважали початком року перший весняний молодий місяць. Весь рік вони ділили на десять місяців, або 304 дні. Назви мали лише перші чотири місяці: березень, травень, червень — від імен богів, а квітень — від латинського слова «розкривати». Решта носили числові позначення. Дні, що залишилися до весни, римляни не ділили на місяці й всю зиму жили «поза часом» до початку наступного року.
Як змусити час працювати на Вас?
Сьогодні календар – сталий атрибут сучасної людини. Він став найбільш ґрунтовним кроком в управлінні повсякденним життям. Звісно, існує безліч електронних аналогів паперових календарів, по типу Outlook чи Lotus Notes. Календар є невід’ємною частиною поштових додатків. А його синхронізація із Вашим телефоном допоможе отримати доступ до заздалегідь складеного графіку.
Проте, що робити, якщо немає інтернету, або ж Ваш гаджет розрядився? Усі заздалегідь сплановані завдання просто рушаться на очах. Таймінг зсувається. Справи не виконуються.
Саме тому важливо завести для себе звичний паперовий календар, який слугуватиме органайзером та нотатником для Ваших планів. Це центральний інструмент для організації інформації, списків справ і інших речей різноманітної спрямованості.
До речі, якщо Ваша компанія думає про те, яка поліграфія стане вдалою рекламою – подумайте про календарі. Вони висітимуть перед очима Ваших клієнтів протягом наступного року та працюватимуть для нагадування про Вашу компанію. До подібного методу реклами вже вдалися такі гіганти, як ПриватБанк, ОККО, MasterCard, Фокстрот та безліч інших.
Якщо Ви хочете стати наступними у цьому списку – пропонуємо Вам кілька ідей, аби дизайн фірмових календарів був незвичайним та цікавим.
Топ 10 найкращих дизайнів календарів на 2019 рік
Стильний лаконізм:
Крафтова основа:
Тотальний мінімалізм:
Грайтеся із шрифтами:
Використайте стильні ілюстрації:
Нагадайте клієнтам про найважливіше в цей період:
Мінімум кольорів дорівнює вау-ефект
Милі зображення – запорука успіху:
Ми знаємо, як важливо розплановувати все наперед. Внесіть в свій план створення нового календаря – а Бест-Друк подбає про найвищу якість та привабливий друк.
Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.