Для чого моїй компанії фірмові бланки?

Для чого моїй компанії фірмові бланки?

     Фірмовий бланк – незмінний атрибут як великої, комерційної, так і дрібної організації, які піклуються про імідж і репутацію компанії.

   Фірмові бланки – це обов’язковий атрибут офіційних листів. Вони не просто переносять текстову та контактну інформацію, але й допомагають виділити саме ваш документ із низки йому подібних.

Носій фірмового стилю

     Бланк організації – це не просто один з обов’язкових атрибутів, але й продовження місії фірми. Таким чином, фірмовий бланк несе не тільки інформативну, а й рекламну функцію. Бланк з фірмовими елементами, надає  документу відчуття значущості та надійності. Саме до цього ж прагне ваша компанія, чи не так? ?

Представник вашої компанії

     Фірмовий бланк з логотипом вашої фірми допоможе зайвий раз зміцнити свій статус в очах клієнтів і партнерів. Точно так, як ви піклуєтеся про якість рекламної кампанії, необхідно піклуватися і про іміджеві носії документації. Якщо підтримувати високий статус, то підтримувати його необхідно у всьому.

Дизайн фірмових бланків

     Досить часто фірми нехтують розробкою дизайну і якістю матеріалів для виготовлення фірмового бланка. Хоча такий, незначний, на перший погляд, діловий атрибут, здатний зіпсувати репутацію і зіпсувати все враження про організацію.

     Щоб фірмовий бланк «працював на вас», пам’ятайте, що він обов’язково повинен нести айдентику фірми: логотип, колірну гамму, шрифт, слоган і ін. Крім фірмової атрибутики, бланк повинен містити контактну інформацію: юридична назва організації, номера телефонів та електронної пошти, факс. Крім інформаційного змісту, подбайте про вибір паперу. Вона повинна бути щільною, не залишати відбитки від чорнила і бути зносостійкого.

     У Бест-Друк ви знайдете кілька способів друку фірмових бланків. Найчастіше, при виготовленні фірмових бланків, використовують білий офсетний папір формату А4, щільністю 80 – 120 г/м². Проте якщо необхідно виготовити оригінальні бланки – ми використаємо дизайнерський або кольоровий папір. У таких випадках, друк здійснюється за допомогою цифрового друку або шовкографії. Пропонуємо тиснення фольгою або об’ємне тиснення символів.

Залишити відповідь

останні новини

Secured By miniOrange