Історія новорічної упаковки

Історія новорічної упаковки

     Історія упаковки розпочинається паралельно із виникненням поняття “товар”, що пов’язано з головною її функцією – зберігати вміст від негативних зовнішніх впливів. До сьогодні упаковка пройшла різні стадії розвитку, разом із цим суспільство кидало їй все нові та нові виклики. Одним із таким із стал обгортка для свят, найбільш важливою серед яких прийнято вважати новорічну упаковку.

Історія розробки та вдосконалення

     Наприкінці XIX століття Роберт Гейр – власник друкарні на Манхеттені запустив виробництво коробок і пакетів з використанням спеціального обладнання для вирубки і бігування. До того ж, йому вдалося нанести друк на поверхню упаковок, що невдовзі створить попит на різнокольорові принти. Тому можна сказати, що з цього моменту розпочинається розвиток подарункових коробок.

       На території Англії та Франції виробництво подарункових коробок стало можливим завдяки появі літографії та винайденню верстату для рулонного паперу. Якщо просто, технологія  дала змогу обклеювати щільний картон папером високої якості на якому вже були нанесені необхідні кольорові відбитки. Це надавало продукції більш чіткого та презентабельного зовнішнього вигляду.

   На початку 20 століття до матеріалів для новорічних упаковок додалася фольга. Спершу матеріал використовували для оформлення шоколаду і лише згодом він став невід’ємним та універсальним компонентом святкової упаковки для різних подарунків.

     До кінця 20 століття виробництво новорічних упаковок переросло в цілу індустрію з постійним пошуком нових дизайнів, цікавих рішень, нових технік друку та нестандартних форм.

Сучасна новорічна упаковка

     Пакувальна індустрія підхопила ідею вдосконаленого дизайну упаковки і навела на думку, що вона може не просто зберігати товар, але й успішно його просувати. Тому в наш час прийнято вважати, що упаковка – це одна із основних деталей продукту, адже багато покупців готові платити більше за бажаний бренд.

     Реклама добре прослідкувала цю тенденцію та зрозуміла, що під новорічні свята попит на подарунки та їх унікальне пакування – збільшується в кілька раз, а значить – треба направити максимум сил на розробку унікальних упаковок, які точно прийдуться до смаку кожному, хто вручатиме та отримуватиме подарунки.

    Найбільш точно під ці характеристики підходить картонна упаковка. І це не дивно. Саме цей матеріал екологічний, приктичний та візуально привабливий. Завдяки достатній міцності, вони зберігають товар в належному вигляді під час транспортування. А на їх поверхню легко наноситься бажане зображення, принт чи інші декоративні елементи, які здатні задовольнити покупця будь-якого віку. Більше того, картон – пластичний матеріал, що дає можливість створювати різні форми, що ще більше підвищує оригінальність упаковки.

     До речі, якщо Ви прагнете особливу новорічну упаковку – зверніться у Бест-Друк і ми обов’язково створимо свято ?

Що ми можемо запропонувати?

  • якісний та швидкий друк
  • приємну роботу та дружню комунікацію
  • реалізацію оригінального дизайну
  • створення декоративних упаковок, святкових коробок, крафтових пакетів та упаковок для солодких подарунків

 

     А щоб надихнути Вас на створення чогось ексклюзивного та непересічного – ділимося із Вами ідеями стильного дизайну

ДЕКОРАТИВНА УПАКОВКА

Свято наближається: найкращі ідеї подарунків на Новий рік 2020

СВЯТКОВА КОРОБКА

ru]Новогодняя упаковка из картона[:uk]Новорічна упаковка з картону

ПАКЕТИ

Пакет новорічний Ялинки 2 фольга 32х26х12,5 - купити пакети до Нового року - подарункові пакети - паперові подарункові пакети - подарункові пакети оптом - пакувальні пакети - новорічні пакети

УПАКОВКИ ДЛЯ СОЛОДОЩІВ

Новогодние пакеты для конфет и подарков

Залишити відповідь

останні новини

Secured By miniOrange