Поліграфія, яка вирішить питання корпоративних подарунків

Поліграфія, яка вирішить питання корпоративних подарунків

     Якщо Ви стикалися із ситуацією, коли напередодні свят Вам хотілося задарувати подарунками кожного клієнта, якщо Ви любите тішити своїх колег невеличкими, приємними сюрпризами та влаштовувати таємного Санту, якщо у Вашому офісі милі дрібниці займають не одну поличку на стелажах, — цей допис саме для Вас.

     Поліграфічна продукція — не тільки про рекламу та інформування. Це творчість, висловлення привітань та спосіб загорнути подарунок так, щоб навіть упаковка передавала святковий настрій. Саме тому, поруч з флаєрами, візитками, широкоформатним друком та хенгерами, Бест-Друк виготовляє й подарункову поліграфію, з Вашою айдентикою.

     Працювати з цим видом поліграфії і справді свято, адже це робота з приємними емоціями, щирими побажаннями, яскравим креативом. За час своєї діяльності, ми реалізовували новорічні вітальні відкритки з бренд-персонажами та милими привітаннями; різнотематичні стікери, які активно розходилися з точок продажу товарів, як ненав’язливі подарунки та прикрашали планери й ноутбуки покупців; понад сотні упаковок, сертифікатів та пластикових карток. Так, ми маємо чим похизуватися. І точно знаємо, що варто дарувати, аби нагадувати клієнтам про Вашу турботу навіть тоді, коли Ви не поруч.

Дрібниця, але приємно

Відкритки

     Класичний спосіб сказати безліч приємних слів, не говорячи зовсім нічого. Вітальні відкритки – чудове та недороге рішення, що здатне підняти настрій, як і  Вашим покупцям так і колегам. А разом з вірно пропрацьованою айдентикою, звичайна відкритка стане постійним джерелом реклами.

Стікери

     Зробіть стікери родзинкою свого бренду!

   Безліч компаній залишають наклейки-нагадування з фірмовим стилем на рецепції чи на касах. Вашим клієнтам завжди буде приємно обрати для себе стікер для власної колекції.

Картонні брелоки 

     Ще один оригінальний спосіб подарункової комунікації – брелоки. Особливо актуально використовувати такий вид поліграфії компаніям, які працюють з будівництвом та нерухомістю. Уявіть тільки, як гарно виглядатиме вручений ключ із невеличким та практичним брелоком з логотипом Вашої компанії.

Навіть для презентації великого подарунка, необхідна невеличка поліграфія

Пластикові картки та сертифікати

     Якщо Ви знаєте, що Ваші клієнти хочуть отримувати постійні послуги Вашої компанії, або ж Ви чули, що вони б з радістю подарували сертифікат на Ваші послуги своїм друзям та колегам – неодмінно розпочніть виготовляти сертифікати чи пластикові картки для програм лояльності, безкоштовних візитів чи покупок.

    Можете розпочати з розіграшу двох сертифікатів в соцмережах. Так Ви проінформуєте клієнтів про нову послугу та зробите їм ще один приємний подарунок. Повірте, наступні замовлення не змусять довго чекати.

І, звісно, ж правильне оформлення

Упаковка для сертифікатів та подарункова упаковка

     Без вірного “вбрання” нікуди. Що б ви не дарували своїм клієнтам, що б не приносили на корпоративи своїм колегам, що б не знаходилося всередині – важливо й те що зовні. Ми маємо безліч ідей з виготовлення класних та небанальних упаковок. Звертайтеся і ми обов’язково поділимося ними!

    Пам’ятайте, будь-яка подарункова айдентика приємніша, коли вона виконана з відповідальністю та любов’ю. І Бест-Друк точно гарантує дві ці умови.

Залишити відповідь

останні новини

Secured By miniOrange