Поліграфія нового формату, як складова корпоративного іміджу

Поліграфія нового формату, як складова корпоративного іміджу

     Корпоративний імідж – це загальний образ організації, який формується на основі продемонстрованих в публічному просторі рис, властивостей, ознак та ідей. Для того, щоб не загубитися в інфополі серед конкурентів, важливо подбати про персоналізацію іміджу, продумати його унікальність, підігнати його під етапи розвитку компанії. На жаль, ці аспекти часто ігноруються, а корпоративна поліграфія друкується хаотично, без загальної концепції та врахування фірмового стилю. В такому випадку, вони не працюють на зміцнення іміджу, е рекламують компанію та зовсім  асоціюються з брендом, який представляють.

     Аби уникнути таких помилок, ми розповідаємо в чому важливість корпоративної поліграфії та на яку саме продукцію звернути увагу.

    Бланки, прайси, договори, бейджі, посвідчення, планінги, конверти грамоти та подяки, – така ж важлива деталь для репрезентації, як і візитка чи вивіска. Особливо, якщо ми говоримо не тільки про потенційних клієнтів, які можуть не зіткнутися з внутрішніми корпоративними елементами, а про партнерів, які точно матимуть справу із договорами чи бланками.

 

Що важливо?

      1. Композиція

     Логотип і текст гармонійно вписуватися в форму поліграфії. Також тут дуже важлива пропорційність – від цього залежить те, як людина сприйме фірмовий стиль та чи зверне на нього увагу.

 

2. Використання елементів фірмового стилю.

     Ідеальним варіантом буде повне притримування концепції брендбуку. Сюди входить колірна гамма, додаткові елементи оформлення, шрифти і т.д. Логотип на білому папері не приверне увагу, не матиме впливу на зміцнення іміджу та не запам’ятається.

 

3. Використання додаткових слоганів.

     Якщо у компанії є слоган – чудово. Якщо  його немає – починайте творити! Слоган спонукатиме до дії та підвищуватиме лояльність, що важливо для довготривалих стосунків з партнерами чи клієнтами.

     Цей комплекс заходів допоможе вдосконалити корпоративну поліграфію. А компанія Бест-Друк зможе реалізувати будь-який задум.

Залишити відповідь

останні новини

Secured By miniOrange