Яка поліграфія допоможе залучити нових клієнтів?

Яка поліграфія допоможе залучити нових клієнтів?

     Каталоги, буклети, брошури, плакати, закладки для книг, кубарики та календарі – це список тієї поліграфії, яка при правильному підході та краплі креативу здатна залучити нових клієнтів.

 

     Попри те, що реклама переходить в digital, значна її частина досі крутиться “в реальному житті”. При чому переваг в друкованому способі поширення інформації про вас, як мінімум, дві:

    1. Друкована реклама не “вирізається” блокувальником реклами. У багатьох людей є розширення та на браузерах, які ріжуть рекламу. У реальному житті так зробити не вийде.
    2. Можливість використання рекламних матеріалів, як сувенірів. Навряд чи партнери по бізнесу зрадіють подарунку у вигляді посилання на банер, надісланого на пошту. Зате канцелярські товари, закладки чи календарі з Вашим логотипом, стануть непоганим бонусом.

 

     У друкованій продукції безліч плюсів, і перераховувати їх всіх не має сенсу. Сьогодні мова піде про те, як привернути увагу клієнтів за допомогою друкованої та сувенірної продукції.

 

     Одним з найбільш часто використовуваних видів друкованої продукції для залучення клієнтів є плакати. Якщо плакат верстали правильно, зробили для нього унікальний яскравий дизайн – він приверне увагу потенційних покупців, особливо, якщо мова йде про акції і знижки. Така реклама вважається не менш ефективною, ніж відеоролики.

 

    Правильно виготовлені брошури та листівки ​​теж здатні проінформувати про нову продукцію. А якщо виготовити їх у форматі купона на знижку — конверсія зможе зрости вдвічі.

 

     Закладки для книг — ще один з варіантів нестандартної друкованої реклами. Їх точно не викидатимуть, а це вже чималий плюс. Закладки можна дарувати потенційним клієнтам під час знайомства чи консультацій. Запевняємо, простий знак уваги призведе до того, що клієнт розповість про це друзям та знайомим ?

 

    Бажаєте перевірити ефективність перелічених способів? Тоді гайда у Бест-Друк! Вже після однієї консультації – ви не захочете шукати іншу поліграфію.

Залишити відповідь

останні новини

Secured By miniOrange