Широкоформатний друк: реклама, яку помітить кожен

Широкоформатний друк: реклама, яку помітить кожен

       Необхідна помітна реклама, яка точно приверне увагу? Ми знаємо що для цього потрібно. Однією з найбільш популярних технологій виготовлення масштабної реклами є широкоформатний друк. Що це? Які його переваги? Та кому слід звернути увагу саме на цю технологію? Готові до нової інформації? Тоді розпочинаємо ?

     Широкоформатний друк – це цифровий спосіб нанесення зображення на вініл, папір, плівку, пластик та інші матеріали. Техніка активно використовується для виготовлення рекламної продукції, внутрішнього і зовнішнього дизайну приміщень.

    В залежності від того як саме Ви прагнете використовувати поліграфію цього класу оберіть свій вид широкоформатного друку.

Друк інтер’єрної реклами

     Такий друк:

  • зробить інтер’єр Вашого приміщення більш індивідуальним,
  • підкреслить важливі деталі, які працюють на окреслення бренду,
  • дозволить наклеїти слогани, задати певний тон закладу, бажати споживачам приємного перебування в приміщення чи спонукати до покупок.

Для чого використовують інтер’єрний друк?

    Звертали уваги на оформлення вітрин магазинів, точок продажу, проведення виставок, презентацій, брендування транспорту. Це все саме він – інтер’єрний друк!

       Плюси такого виду в тому, що реклама говорить сама за себе, працює незалежно від додаткової оплати, не потребує додаткових тиражів. До того ж, через специфіку розміщення вона прослужить супердовго, адже на неї не впливають сонячні промені, вітер, дощ чи інші природні явища.

Друк зовнішньої реклами

        Це вид реклами, яка розміщується за межами приміщення.

    Фасад приміщення – така ж важлива складова іміджу бренду, як і товар, який він пропонує. Тому задумайтеся чи зрозуміло, що будівля в якій розкинулася Ваша компанія закликає клієнтів увійти в неї. Якщо ні – ми знаємо чим допомогти.

     Вивіски, оформлення фасадів, штендери, таблички та стенди – це тільки частина того, що може при- вернути увагу до Вашої компанії. Ми з радістю допоможемо втілити Ваші ідеї в життя. Разом із тим, зробимо ми це в найкоротші терміни та за найприємнішою ціною у Львові ?

Як розробляється зовнішня реклама?

     Ми залучаємо дизайнерів, які розробляють оригінальний дизайн, який фокусує увагу споживачів на тих чи інших елементах.

      Використовуємо стійкі фарби та найміцніші матеріали.

      Гарантуємо, що наша продукція не піддається впливу навіть найбільш несприятливим погодним умовам.

Основні переваги широкоформатного друку:

     Широкоформатний друк допомагає створювати оригінальні постери, розміри яких в кілька разів перевищують стандартні. Крім того, він дає безліч можливостей для запуску і реалізації ефективної рекламної кампанії. Разом із рекламною поліграфією широкоформатний друк створює прекрасний тандем, який покликаний нагадувати про Ваш бренд, залучати клієнтів та піднімати престиж Вашої компанії.

     Серед головних плюсів слід виділити:

   • високу якість передачі кольору;
   • можливість розробити довговічну та якісну рекламу;
   • шанс поексперементувати із форматами, розміром, текстурами та матеріалом реклами;
   • естетичність та можливість доповнити екстер’єр чи інтер’єр приміщення;
   • простота сприймання, яка гарантує ефективність реклами.

Залишити відповідь

останні новини

Secured By miniOrange