Блокноти » Бест Друк

Блокноти

Блокнот – це корисний атрибут, який стане в нагоді кожній людині, незалежно від її стилю життя. Погодьтесь, кожному приємно користуватись блокнотом, дизайн якого не просто унікальний, але й максимально персоналізований. Хіба ж не чудово, коли всі потреби та побажання точно реалізовані і втілені в життя? А саме так підходять до запитів замовників у компанії Бест Друк. Тож з нами ви отримуєте саме такий блокнот, який забажаєте.

Ми пропонуємо два види виготовлення блокнотів:

  • Офсетний друк;
  • Цифровий друк;

Офсетний друк підходить для тих, хто замовляє великі партії блокнотів, наприклад, для своїх співробітників, клієнтів або партнерів, тобто у корпоративних цілях. Цей спосіб друку дешевший та мобільніший. При такому друці замовник отримує велику партію якісних блокнотів з бажаним для нього дизайном.

Цифровий друк – це рішення, яке пропонує більш швидший термін друку, проте не дозволяє виготовляти великі наклади.

При виготовленні блокнотів ми дослухаємось до усіх ваших вимог та побажань. Ми використовуємо різні види ламінаційних плівок для виготовлення обкладинок та пропонуємо додаткові послуги післядрукарської обробки – тиснення, конгрев, вибірковий лак, каширування обкладинки. В будь-якому випадкуБест Друк гарантує вам найкраще співвідношення ціни та якості.

Фірмові блокнот – це не тільки зручний у використанні інструмент-помічник, а й прямий носій реклами, який працює на імідж вашої компанії. Такі блокноти можна використовувати не лише за прямим призначенням – на додачу до всього це приємний подарунок або сувенір. Цей вид поліграфічної продукції знайде практичне застосування у будь-якій сфері діяльності та стане в нагоді на будь-якому підприємстві.

Бажаєте надрукувати Блокноти вашої мрії?
Заповніть форму та ми надрукуємо все, що Ви забажаєте

5 причин, чому нас обирають
і рекомендують

50% наших клієнтів приходять
за рекомендацією
Ми поважаємо Ваші «дедлайни»
та намагаємося виконувати замовлення у встановлений термін.
Ми креативна команда, яка
робить професійний дизайн
Ми маємо все необхідне
обладнання для створення
якісної поліграфії, тож про-
понуємо Вам зручний сервіс
та низькі ціни.
У нашій команді
є професійні технологи
тому ми можемо виконати замовлення будь-якої складності