ТРЕНДИ. ПОЛІГРАФІЯ. ЛЬВІВ: ЛІТО-ОСІНЬ 2018

ТРЕНДИ. ПОЛІГРАФІЯ. ЛЬВІВ: ЛІТО-ОСІНЬ 2018

Частина 1. Кольоровий друк: дизайнерські рішення

      Надворі спекотна пора. Містяни мріють втекти з міста подалі. Хто куди: у гори, на річку, на дачу, до моря, за кордон. Комусь вже  завтра у відпустку, а хтось вичікує оксамитовий сезон. Комусь доглядати дітей на канікулах, а хтось вже встиг їх відправити в табір. Комусь не терпиться на конференцію, а хтось облаштовує новий офіс. Комусь у довге відрядження, а хтось шукає широкоформатний друк.

 

      Які б саме клопоти не чекали саме на вас, одна річ лишається беззаперечною – попереду високий сезон! Для когось він «високий» з точки зору замовлень і продажів, а для когось – в плані розвитку власної справи.

 

     Хай би там як, але якщо ви ділова людина, тоді літо для вас – це чудова пора, щоб подбати про успіх та результат. Звісно ж, працювати задля цього треба одразу у багатьох напрямках, але один із пріоритетних і незаперечних – поліграфія. У Львові – це не проблема, адже до ваших послуг тут цифровий офсетний, широкоформатний та фотодрук для будь-яких цілей і задач!

 

      Ми можемо довго говорити про необхідність, користь та переваги виготовлення поліграфічної продукції для кожного бізнесу…але не будемо. Всі ми і так розуміємо що до чого і запевняти нас не треба. Тому менше теорії і максимум практичних порад!

 

      Отже, до вашої уваги

5 крутезних трендів поліграфічної продукції на літо-осінь 2018

(Частина 1. Дизайнерські рішення)

   1. Типографіка

      І перша панівна тенденція, яка точно зробить вашу поліграфічну продукцію краще, сучасніше і вишуканіше – це  вигадлива типографіка. Головне тут обрати неординарний підхід. Прикладів, якими можна надихатись, безліч.

       В межах цієї течії теж можна вирізняти деякі найбільш вражаючі напрямки:

   • Креативна типографіка (неочікуваний підхід, де текст сам себе ілюструє)
   • Хаотична типографіка (незвичне розташування літер, цифр, слів і словосполучень)
   • Композиційна типографіка (грамонійне співрозміщення типографіки з іншими елементами в композиції, ефект втілення літер у реальність)
   • Мінімалістична типографіка (лише текст; доносимо суть чітко і ясно, без прикрас).

2. Одноколірний 3D-дизайн

     Це справді вишукане і креативне рішення, яке зробить ваш бізнес яскравішим у це спекотне літо. Суть тенденції в тому, що у фоні використовується той самий колір, яким виконано зображуваний об’єкт. Такий об’єкт чітко видно на фоні завдяки створенню 3D-ефекту.

3. Подвійна експозиція

     Бракує місця? Набридло звичне розташування елементів? Хочеться виокремити свій продукт?

       На допомогу приходить подвійне розміщення! Що тут казати – тут бачити треба:

4. QR-код

      Цифрові технології вже давно увійшли у кожен бізнес. Нехай ваша поліграфія не відстає від сучасності! QR-код легко пов’яже вашу друковану листівку, буклет або календар з вашим сайтом або соц. мережами. Тим паче, що обмеження тільки одне – уява:

5. Лок-ап

      Для тих, хто любить масиви тексту і відмовляється скорочувати, спасінням стане ще один цьогорічний тренд – летерстакінг або лок-ап.

     Далі буде! Ще більше поліграфічних трендів чекайте у наступних публікаціях. А тим часом друкарня Бест-Друк бажає вам натхненної праці та вдалого відпочинку!

Залишити відповідь

останні новини

Secured By miniOrange