6 порад, які допоможуть створити якісну поліграфію

6 порад, які допоможуть створити якісну поліграфію

     Чи доводилося вам розчаровуватися у друкованій рекламній продукції, яку виготовляли не надто компе- тентні компанії? Мабуть, що так. Звісно, це негативно впливало на стабільний приплив клієнтів. Змушувало витрачати додатковий час. Та докладати безліч зусиль та коштів, щоб вготовити друковану продукцію ще раз.

     Але не варто засмучуватися. Бест-Друк знає рецепт, який допоможе отримати істино ефективну та якісну поліграфію!

Текст

     Перш ніж замовити дизайн рекламних буклетів, продумайте основне завдання задля якого розробляється продукція. Опишіть, цільову аудиторію та детально промалюйте шляхи розповсюдження поліграфії. Це все сформуйте у вихідний документ та довірте роботу професійним копірайтерам, які пропрацюють кожне слово, яке змусить покупців звернути увагу на ваш продукт.

Ілюстрації

    Лише якісні картинки та фотоматеріали здатні утримати увагу клієнта. Вартість дизайну, звичайно, збільшиться, якщо ви замовляєте індивідуальні ілюстрації, але треба об’єктивно оцінювати витрати – можливо, у вашому випадку це окупиться.

Формат і розмір

     Розробка дизайну  – це дуже відповідальний етап. Продумайте, щоб розмір і формат поліграфії був зручний для ваших клієнтів в перенесенні та користуванні.

Дизайн

     Якщо ви замовляєте брошури, буклети, візитки чи хенгери – дизайн повинен відповідати меті продукції, що розробляється. Красивої картинки недостатньо. Вона має викликати асоціації та підсилювати бажання клієнтів. Пам’ятайте про це!

Верстка

     Правильне і зручне розташування тексту та ілюстрацій, коректне використання кольорів і шрифтів здатні подарувати інструмент, що працює та продає.

Друк

     Отже, у вас готовий дизайн буклета. Ціна на друк залежить від обраного паперу, спеціальних елементів та декору: вирубка, ламінація і так далі. Ми рекомендуємо замовляти пробний друк, щоб переконатися в правильності вибору матеріалів.

     Маєте бажання створити якісну поліграфію! Звертайтеся у Бест-Друк, де серйозний підхід та дружній сервіс сприятимуть найвищій якості друку та дотриманні найкоротших термінів.

Залишити відповідь

останні новини

Secured By miniOrange