Чим шкідливий поліетилен та як з цим боротися?

Чим шкідливий поліетилен та як з цим боротися?

 

 

     В п’ятницю, 9 листопада Львівська міська рада ухвалила рішення про обмеження використання поліетиленових пакетів у торгових мережах міста.

Що тепер?

     Власники магазинів повинні рекомендувати покупцям альтернативу одноразовим пакетам із поліетилену – паперові пакети чи багаторазові торбини. Крім цього, вони мають розробити програму лояльності для споживачів, аби заохотити їх використовувати багаторазову тару.

     І допоки у Львові відбувається підготовка до просвітницької роботи – Бест-Друк вирішив розповісти в чому шкода поліетилену та чому ми радимо перейти на паперові: крафтові та картонні пакети.

Шкода поліетилену

     Поліетиленові пакети залишаються фаворитами за своєю практичністю та простотою використання. Але поряд із цими безперечними перевагами вони мають істотний недолік — поліетилен погано розкладається в ґрунті, а під час згоряння виділяє токсичні речовини. Частина пакетів викидається відразу, решта — через деякий час. Так чи інакше, вони стають відходами, що не розкладаються і є небезпечними.

     Основна небезпека поліетиленових пакетів полягає у складності їх утилізації, оскільки поліетилен отримують із нафти — непоновлювального природного джерела. У ґрунті він розкладається не менше 200 років, а під час знищення спалюванням виділяє небезпечні токсичні речовини.

Як з цим боротися?

     Зі зникненням попиту зникає пропозиція. Тому для переходу на крафтові та картонні пакети варто виховувати покупців, які навіть не усвідомлюють скільки шкоди вони завдають природі, беручи на касі черговий пакет.

     Є основні причини, чому використання паперового пакета є вигідним. По-перше, недороге виробництво, відповідно низька ціна на самі пакети, по-друге, багаторазове використання, по-третє, вони екологічно чисті, адже виготовлені з деревини, що дозволяє їм легко розкладатися та повторно перероблятися у новий папір.

     Що ти можеш зробити? Активно пширювати ці факти та перейти на багаторазовий картонний, крафтовий чи інший еко-пакет.

Круті ідеї, як вдосконалити свої пакети

     Виготовлення крафтових пакетів – не займає багато часу. Нанесення зображення на них виконується достатньо просто, завдяки технології цифрового друку. Це дозволяє не просто осучаснити та вдоскналити папір, але й перетворити пакети в потужний та недорогий рекламний інструмент, що забезпечить вам рекламу протягом всього терміну експлуатації.

     Яскравий дизайн здатний зробити із паперових пакетів – витвір мистецтва. І ми недарма приберегли цей факи насамкінець допису. Відтворити подібні дизайни зовсім не складно. Потрібно лише:

   • підготувати макет
   • звернутися до Бест-Друк
   • отримати якісний друк у Львові
   • наслоджуватися новими пакетами, які не шкодять довкіллю.

 

Розпочни виготовлення просто зараз! ?

Залишити відповідь

останні новини

Secured By miniOrange