Поліграфічні матеріали та еко-тренди: крафт-папір

Поліграфічні матеріали та еко-тренди: крафт-папір

     Перше, що спадає на думку, коли чуєш слово «крафт» і бодай трохи розумієш німецьку – це міцність. Мабуть, ми не раз мимоволі зі скепсисом дивились на коричневий, на перший погляд нічим не примітний, папір для обгортання. Але, звісно, певна цікавість все ж була: чому такий міцний?

      Якщо дійсно цікаво, тоді ось вам технологічна хвилинка: виявляється, крафт-папір виготовляють у спе- ціальних умовах сульфатного варіння деревини. Своєрідної щільності він набуває за рахунок того, що целюлозу для нього добувають з подрібненого дерева. Його обробляють гарячою водою, у взаємодії з гідроксидом і сульфідом натрію. На дотик такий папір вирізняється особливою міцністю і щільністю, і саме за це він заслужив свою назву – «крафт».

       То у чому ж його переваги?

     Насамперед – екологічність.  Сьогодні тема турботи про довкілля досить актуальна. Дедалі більше людей звертають увагу на екологічність придбаних товарів. А при виборі тієї чи іншої продукції хочуть бути впевненими, що вона екологічно безпечна.

      Крафт відповідає цим вимогам. Він піддається вторинній переробці, легко розкладається при потраплянні у ґрунт. Крім того, крафтовий процес дозволяє переробляти різні види дерев, а побічні продукти, які виділяються під час цього процесу, використовують у інших видах промисловості.

     Розібрались з властивостями, тепер розберемось із застосуванням. Відверто кажучи, сьогодні крафтовий папір набирає шаленої популярності і широко використовується у поліграфії. Він виглядає ультрасучасно і небанально, чим привертає до себе велику вагу.

     Унікально і креативно буде виглядати іміджева продукція вашої компанії, яка відмінно підкреслить особли- вий стиль та турботу про довкілля. Візитівки, блокноти та інша поліграфічна продукція багато що може сказати про власника. Крафт, наприклад, говорить про вас, як про відкриту до інноваційних ідей та сучасних рішень команду.

     Такий ефект обов`язково викличе і пакувальна продукція з крафтового паперу або картону. Мала вага суттєво не вплине на якість доставки, а якість і свіжість продуктів буде дотримано через те, що картонна упаковка пропускає повітря, тобто «дихає».

      При цьому варто зауважити ще одну перевагу крафтового паперу – його дивовижне поєднання з фар- бою. Оскільки крафт-папір – достатньо цупкий матеріал, він чудово підходить для повноколірного друку. Лише уявіть, як виглядатиме дизайн упаковки вашого продукту!

     Не можете уявити? Тоді наші дизайнери з радістю вам допоможуть – адже оригінальна упаковка – це надзвичайно важливий компонент маркетингових комунікацій і її роль не обмежується зберіганням та захистом продукції, а є чинним фактором у прийнятті купівельного рішення.

     «Друк на паперових пакетах? Це давно не новина!» – скажете ви. А ми відповімо, що друк на пакетах з крафту – це свіже і неординарне рішення. Яскраві кольори чудово поєднуються з коричневим крафтовий папером.  А якщо це логотип компанії – ви без сумніву не залишитесь поза увагою. До виготовлення пакетів ми ставимось дуже відповідально, адже це один із найбільш популярних видів поліграфічної продукції цього сезону.

      Хочете, щоб на вас звернули увагу? Будьте оригінальними! Ця особливість виокремить вас з сірого натовпу та допоможе піймати хвилю тренду. Замовити паперові пакети та інші види продукції з крафтового паперу і картону, ви зможете зв’язавшись з нашими менеджерами у розділі Контакти.

Залишити відповідь

останні новини

Secured By miniOrange